Wiadomości szkolne 4/2/2016

03 Kwi

3. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  4. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  5. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  6. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  7. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  8. Jerzy Kornecki – IBN Group
  9. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
  10. Katherine Rubis – Real Estate Broker
  12. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  13. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  14. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  15. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  16. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
  17. JM Electronics INC – prywatny sponsor
  18. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 – BROCHURE
  19. Garden Fresh Market
  20. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
  21. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  22. Ball Factory – Indoor Play & Café – sponsor MAM TALENT
  23. ALL PRO Mechanical Services, Inc. – Jarek Pintatara – sponsor MAM TALENT
  24. Agata Nowakowska Naperville – licencjonowana biegła księgowa, rozliczenia podatkowe – tel. (331) 229-3507
  26. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

WIZYTA PANA WALERIANA DOMAŃSKIEGO – 4/8/2016

Walerian Domanski spotkanie

W piątek 8 kwietnia będziemy gościć w naszej szkole pana Waleriana Domańskiego z Michigan. Pan Walerian spotka się uczniami klas starszych w sali B-103. Na spotkanie zapraszamy zainteresowanych rodziców. Będzie możliwość zakupu książki jego autorstwa.

Więcej informacji na temat naszego gościa i jego twórczości można znaleźć na stronie internetowej. Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego nagrania.

KONKURS RECYTATORSKI – 4/8/2016 (na ostatniej lekcji 7:45-8:30 pm)

Jury, które wyłoni zwycięzców naszego konkursu:

• Walerian Domański
  • Teresa Kaczorowska
  • Józef Szewczyk

Serdecznie dziękujemy sponsorom konkursu:

• Garden Fresh Market – za ufundowane słodycze dla finalistów oraz poczęstunek dla jurorów

ZAPISY DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2016/2017 – 4/8/2016

zapisy do szkoly 2016-2017

ZALEGŁE OPŁATY

overdue1Szkoła nasza utrzymuje się jedynie z opłat za szkołę. Nie mamy dotacji ze stanu czy ambasady. Nie mamy więc dodatkowych źródeł. Jeśli Państwo nie płacicie w terminie, szkoła nie ma pieniędzy na opłatę za wynajem budynku ani wypłatę dla nauczycieli. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji ekonomicznej, dlatego nie podnosimy czesnego i dajemy tym rodzinom, które nie są w stanie uiścić opłaty w terminie do końca roku kalendarzowego, możliwość rozłożenia należnej opłaty na raty.

Wciąż jednak mamy rodziny, które nie uiściły opłaty za szkołę. Przypominamy, że termin płatności minął 31-go stycznia. Prosimy o niezwłoczny kontakt z dyrekcją.

DYŻURY W SZKOLE

DYZURNY SZKOLNYKażda rodzina rejestrująca dziecko do naszej szkoły ma obowiązek odpracowania dyżuru szkolnego raz w roku. Dyżur jest konieczny ze względu na bezpieczeństwo naszych uczniów.

Rodziny, które nie odpracują dyżuru szkolnego będą miały podwyższoną opłatę czesnego za szkołę ‚tuition’ w następnym roku szkolnym o $40.00 od rodziny.
W szkole dostępna jest lista dyżurów.

Zachęcamy do wybrania sobie wygodnego terminu i zgłoszenia się na dyżur. Lista dyżurnych uaktualniana jest w dziale „Dyżury”.