Bardzo ważne spotkanie dla rodziców klas 7-11 w sprawie wycieczki do Polski

15 Kwi

Polska Szkoła im. Jana Pawła II w Lemont od wielu lat organizuje bardzo atrakcyjne i pouczające, cieszące się ogromnym powodzeniem  wycieczki dla młodzieży do Polski. Jako szkoła otrzymaliśmy zaproszenie do wspólnego wyjazdu i w związku z tym będziemy gościć u nas w szkole w dniu dzisiejszym przedstawicieli ze szkoły w Lombard z prezentacją programu wycieczki.

Wycieczki organizowane są w klasie 8 i maturalnej:

• Klasa 8 najczęściej zwiedza Polskę północną – Warszawa, Poznań, Gdańsk, Gdynia.
  • Klasa maturalna zwiedza południe Polski – zaczynając od Warszawy, przez Częstochowę, do Krakowa i okolice Krakowa oraz Zakopane.

Bardzo zależy nam na obecności Was rodziców na tym spotkaniu. Zapraszamy przede wszystkim rodziców uczniów klas 7-11, gdyż w najbliższym czasie to własnie dla tych uczniów będą organizowane wycieczki, ale również zapraszamy rodziców klas młodszych. Liczymy na Wasze sugestie i opinie w tej sprawie.

Wycieczki klasowe są ogromnie ważne i pomocne w integracji naszej młodzieży polonijnej. Nie tylko uczą nasze dzieci kultury ich dziadków, ale również dają im możliwość innego sposobu zdobycia wiedzy i dają im okazję do wspólnego wyjazdu jako, że szkoła amerykańska nie oferuje tylu wyjazdów dla młodzieży ile oferowała szkoła w Polsce.

Spotkanie odbędzie się dzisiaj w sali B-103 w dwóch grupach:

• dla klas 7-8 – w godzinach 7:00-7:45pm – w tym: pierwsze 15 min przeznaczone jest na prezentację dla uczniów a kolejne 30 min dla ich rodziców
  • dla klas 9-11 – w godzinach 7:45-8:30pm – w tym: pierwsze 15 min przeznaczone jest na prezentację dla uczniów a kolejne 30 min dla ich rodziców

Gorąco zapraszamy i liczymy n Waszą obecność i głosy w tej sprawie.

Piekna nasza Polska