Rok szkolny już tuż tuż…

23 Sier

DODATKOWE ZAPISY DO SZKOŁY JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK 26-GO SIERPNIA

Jeżeli jeszcze nie zamówiliście Państwo podręczników dla swoich dzieci, zróbcie to jak najszybciej. W tym roku ponownie chcemy usprawnić sprzedaż podręczników w naszej szkole. Zamawiając podręczniki teraz zapewniamy naszym dzieciom możliwość korzystania z nich już od pierwszej lekcji.

26-go sierpnia – podczas dodatkowej rejestracji  – będzie można zamówić komplety książek, które będą do odebrania przez uczniów pierwszego dnia szkoły. Uczniowie, których rodzice nie zamówią podręczników w terminie do 1-go września, niestety nie będą mieli podręczników we wrześniu. We wrześniu w hurtowni, z której przywozimy podręczniki, są braki popularnych pozycji i bardzo często trzeba czekać na przesyłkę z Polski. Formy podręcznikowe można znaleźć na naszej stronie i wraz z czekiem wysłać na adres: Polish School in Naperville, P.O BOX 9565, Naperville, IL 60567-9565.

Zaznaczamy, że formy podręcznikowe, które były do tej pory dostępne, to ubiegłoroczne formy z ubiegłorocznymi cenami. Ceny niektórych pozycji uległy zmianie. Rodzice, którzy zamówili podręczniki wcześniej, zapłacą różnicę w późniejszym terminie (różnica doliczona będzie do opłaty za szkołę). Te rodziny, które zapłaciły za szkołę z góry poproszone będą o dopłacenie różnicy za podręczniki.

Spotkanie – DODATKOWE ZAPISY – odbędzie się w bibliotece (Naperville Public Library, 3015 Cedar Glade Rd. Naperville, IL 60564) w sali „A”od godz.6:00 do 8:00 wieczorem.

zapisy do szkoly