Wiadomości szkolne 9/16/2016

1. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  2. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  3. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  4. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  5. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  6. Garden Fresh Market
  7. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  10. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  12. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  13. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  14. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  15. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  16. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  17. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  18. Dr. Susan Mazzei, DDS

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

SPOTKANIA Z NAUCZYCIELAMI:

W najbliższy piątek, 23-go września, odbędą się krótkie spotkania z nauczycielami. Poniżej podajemy rozkład.

Dowiecie się Państwo miedzy innymi:

• jaki jest program nauczania na cały rok szkolny w klasie Waszego dziecka
  • jak pomagać dziecku w zadaniach domowych, jak sprawdzić co jest zadane w razie nieobecności
  • jak kontaktować się z nauczycielem w razie wszelkich pytań i wątpliwości

Również na zebraniu:

• nauczyciel odpowie na wszelkie Wasze pytania
  • wypełnicie konieczne ‚dane osobowe dziecka’
  • wybrane będą ‚trójki klasowe’
  • liczymy na Państwa obecność, sugestie i uwagi
  • katecheci omówią ważne tematy związane z sakramentami

rozklad-spotkan

WAŻNE INFORMACJE  – DLA UCZNIÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO SAKRAMENTU KOMUNII ŚWIĘTEJ ORAZ DLA TYCH, KTÓRZY PRZYJĘLI KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ W UBIEGŁYM ROKU SZKOLNYM – ZNAJDUJĄ SIĘ W DZIALE SAKRAMENTY ŚWIĘTE – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

WAŻNE INFORMACJE DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA – CZYLI UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ – ZNAJDUJĄ SIĘ W DZIALE SAKRAMENTY ŚWIĘTE – BIERZMOWANIE

LISTY KLAS WCIĄŻ OTWARTE:

Listy klas nie są jeszcze zamknięte. Wciąż dopisują się nowi uczniowie oraz uczniowie, którzy powracają, ale nie mieli okazji jeszcze się zarejestrować. Niektóre klasy mogą zostać jeszcze podzielone. Prosimy o cierpliwość. Jesteśmy na etapie szukania nauczycieli. Dopóki nie znajdziemy wykwalifikowanych pedagogów, niektóre klasy będą bardzo liczne. Niestety podczas wakacji wielu powracających uczniów nie zapisała się, w związku z tym teraz musimy szukać kadry, co we wrześniu nie jest łatwe.

Listy klas są na bieżąco uaktualniane, są one do wglądu w szkole. Sale, w których odbywają się zajęcia również mogą ulec jeszcze zmianie.

Rozkład zajęć również ulegnie jeszcze zmianie, o wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować.

PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW:

Większość zamówionych podręczników została dostarczona uczniom do klas. Przy pakowaniu podręczników brakowało nam niektórych pozycji. Jeśli dzieci nie otrzymały jakiegoś podręcznika, prosimy o zgłoszenie się do dyrekcji. Większość brakujących podręczników powinna być już do odebrania w najbliższy piątek. Nie odebrane podręczniki będą rozwiezione do klas w najbliższy piątek. Prosimy o cierpliwość.

SZLACHETNA AKCJA WYMIANY KSIĄŻEK DLA DOROSŁYCH W NASZEJ SZKOLE JUŻ W PAŹDZIERNIKU – ZAPRASZAMY

Planujemy rozpocząć w październiku akcję wymiany książek dla dorosłych, czyli dla naszych rodziców: ‚Weź książkę, zostaw książkę’. Wypożyczenie książki kosztuje… książkę. Książki dostępne będą w korytarzu przy wejściu.Będziemy ją kontynuować ‚dopóty dopóki’ będzie zainteresowanie.

wez-ksiazke-zostaw-ksiazke

Osoby potrzebne do pracy:

• Potrzebne kobiety do serwisu sprzątającego na cały tydzień z samochodem – kontakt (630) 205-358
  • Osoba do pracy z zamieszkaniem do opieki nad starszą osobą w Naperville, doświadczenie niekonieczne, angielski do porozumienia – po kontakt proszę zgłosić się do dyrekcji szkoły
  • Osoba do pracy w sklepie Garden Fresh Market w Naperville – proszona o zgłoszenie się do Customer Service

Komunikat do Polskich Stacji Radiowych i Telewizyjnych!!!

Kolejne spotkanie KLUBU SOLO RODZICA czyli grupy wsparcia osób samotnie wychowujących dzieci odbędzie się w niedzielę, 25 września od godz 2:30 do godz. 4:30. Prosimy o potwierdzenia przyjścia i po adres prosimy dzwonić pod (312) 480-0779. Bardzo serdecznie zapraszamy uczestników poprzednich spotkań, samotne kobiet w ciąży oraz nowe osoby samotnie wychowujące dzieci. Można przyjść z deckiem, które ma powyżej 5 lat. Pytania prosimy kierować do Katarzyny Krzykała pod numerem telefonu (312) 480-0779.