Wiadomości szkolne 9/30/2016

02 Paźdź

1. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  2. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  3. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  4. Garden Fresh Market
  5. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  8. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  10. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  11. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  12. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  13. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  14. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  15. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  16. Dr. Susan Mazzei, DDS
  18. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  19. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  20. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  21. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  22. Szela European Deli

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

DYŻURY:

dyzurW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW:

Większość zamówionych podręczników została dostarczona uczniom do klas. Przy pakowaniu podręczników brakowało nam niektórych pozycji. Jeśli dzieci nie otrzymały jakiegoś podręcznika, prosimy o zgłoszenie się do dyrekcji. Większość brakujących podręczników powinna być już do odebrania w najbliższy piątek. Nie odebrane podręczniki będą rozwiezione do klas w najbliższy piątek. Prosimy o cierpliwość.

SZLACHETNA AKCJA WYMIANY KSIĄŻEK DLA DOROSŁYCH W NASZEJ SZKOLE JUŻ W PAŹDZIERNIKU – ZAPRASZAMY

Planujemy rozpocząć w październiku akcję wymiany książek dla dorosłych, czyli dla naszych rodziców: ‚Weź książkę, zostaw książkę’. Wypożyczenie książki kosztuje… książkę. Książki dostępne będą w korytarzu przy wejściu.Będziemy ją kontynuować ‚dopóty dopóki’ będzie zainteresowanie.

wez-ksiazke-zostaw-ksiazke