Wiadomości szkolne 10/21/2016

23 Paźdź

1. Garden Fresh Market
  2. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  5. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  7. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  8. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  9. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  10. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  11. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  12. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  13. Dr. Susan Mazzei, DDS
  15. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  16. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  17. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  18. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  19. Szela European Deli
  20. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  21. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  22. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

ZMIEŃ SWOJE MYŚLENIE – DWUJĘZYCZNOŚĆ W CENIE!

PICTURE DAY

• 11-go listopada odbędzie się w naszej szkole Pasowanie na Pierwszoklasistów. Tego dnia pan fotograf wykona grupowe oraz portretowe zdjęcia naszym pierwszoklasistom. Portretowe zdjęcia potrzebne są do pamiątkowego dyplomu. Za dodatkową opłatą – $15 – będzie można nabyć płytę CD ze zdjęciami wykonanymi podczas pasowania, grupowym zdjęciem całej klasy oraz portretowym zdjęciem swojego dziecka. 4-go listopada nauczycielki będą miały do rozdania koperty z zamówieniem zdjęć. Prosimy zaznaczyć na kopercie czy jesteście Państwo zainteresowani wyżej wspomnianą płytą CD oraz złączyć odpowiednią kwotę.
  • 18-go listopada pan fotograf będzie wykonywał grupowe zdjęcia wszystkich klas. Koperty z zamówieniem będą dostępne u wychowawców już 4-go listopada. Prosimy o załączenie odpowiedniej kwoty.

TEATRZYK PRZENIESIONY ZOSTAŁ NA LISTOPAD. WIĘCEJ INFORMACJI PODAMY W NAJBLIŻSZYM TERMINIE.

W PIĄTEK 28-go PAŹDZIERNIKA ZAJĘĆ NIE BĘDZIE, SPOTYKAMY SIĘ 4-go LISTOPADA

DYŻURY:

dyzurW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ PO ODPRACOWANIU DYŻURU DO DYREKCJI ABYŚMY MOGLI UZNAĆ DYŻUR. W PRZECIWNYM RAZIE DYŻUR NIE BĘDZIE UZNANY.

ZAPROSZENIE NA ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ:

Polska Wspólnota w Plainfield zaprasza  dyrekcję, całe grono pedagogiczne oraz wszystkich rodziców Polskiej Szkoły im. H. Modrzejewskiej w Naperville (wraz z rodzinami) na parafialną Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się:

19-go Listopada o godzinie 5-ej po południu.
na Sali Gimnastycznej w
St Mary Church
15629 IL-59
 Plainfield, IL 60544