Małe sprostowanie

31 Paźdź

Małe Sprostowanie dotyczące ostatniego wpisu na temat Pasowania na Ucznia

• 11-go listopada pan fotograf będzie wykonywał grupowe zdjęcia wszystkich klas. Koperty z zamówieniem będą dostępne u wychowawców już 4-go listopada. Prosimy o załączenie odpowiedniej kwoty.
  • 18-go listopada odbędzie się w naszej szkole Pasowanie na Pierwszoklasistów. Tego dnia pan fotograf wykona grupowe oraz portretowe zdjęcia naszym pierwszoklasistom. Portretowe zdjęcia potrzebne są do pamiątkowego dyplomu. Za dodatkową opłatą – $15 – będzie można nabyć płytę CD ze zdjęciami wykonanymi podczas pasowania, grupowym zdjęciem całej klasy oraz portretowym zdjęciem swojego dziecka. 4-go listopada nauczycielki będą miały do rozdania koperty z zamówieniem zdjęć. Prosimy zaznaczyć na kopercie czy jesteście Państwo zainteresowani wyżej wspomnianą płytą CD oraz złączyć odpowiednią kwotę.