Wiadomości szkolne 11/4/2015

06 List

1. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  4. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  6. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  7. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  8. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  9. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  10. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  11. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  12. Dr. Susan Mazzei, DDS
  14. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  15. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  16. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  17. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  18. Szela European Deli
  19. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  20. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  21. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  22. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

JESIEŃ U TRZYLATKÓW – JAK NASI NAJMŁODSI UCZNIOWIE POZNAJĄ PIĘKNĄ ZŁOTĄ JESIEŃ

Filmiki z Animoto nadesłane przez wychowawcę grupy 3-latków:

1. Lecą listki z drzew – 10/10/2016
  2. Jesień w lesie – 10/17/2016

CO NOWEGO W NAJBLIŻSZYCH TYGODNIACH SZKOŁY

11-go listopada

picture-daypan fotograf będzie wykonywał grupowe zdjęcia wszystkich klas (poza klasami pierwszymi – klasy pierwsze fotografowanego będą 18-go listopada – czytaj poniżej). Koperty z zamówieniem zostały rozdane obecnym uczniom w szkole w minionych piątek. Nieobecni uczniowie mogą odebrać kopertę u dyrekcji. Prosimy o wypełnienie zamówienia na kopercie, załączenie odpowiedniej kwoty i podanie koperty dziecku w najbliższy piątek.

18-go listopada

pasowanie-na-uczniaodbędzie się w naszej szkole Pasowanie na Pierwszoklasistów. Tego dnia pan fotograf wykona grupowe oraz portretowe zdjęcia naszym pierwszoklasistom. Portretowe zdjęcia potrzebne są do pamiątkowego dyplomu. Za dodatkową opłatą – $15 – będzie można nabyć płytę CD ze zdjęciami wykonanymi podczas pasowania, grupowym zdjęciem całej klasy oraz portretowym zdjęciem swojego dziecka. W najbliższy piątek pierwszoklasiści otrzymają koperty z zamówieniem zdjęć. Prosimy zaznaczyć na kopercie czy jesteście Państwo zainteresowani wyżej wspomnianą płytą CD oraz złączyć odpowiednią kwotę.

Teatrzyk kukiełkowy ponownie przeniesiony: tym razem z 11-go listopada na początek grudnia

Cute sock puppet on bright background11-go listopada zaplanowany był teatrzyk kukiełkowy o Kopciuszku w wykonaniu uczniów klasy 4 dla klas młodszych. Przedstawienie zostaje ponownie przeniesione na początek grudnia z uwagi na nieobecność jednej z uczennic, która miała przydzieloną jedną z głównych ról. Teatrzyk odbędzie się w korytarzu A początkiem grudnia. Więcej informacji podamy po ustaleniu daty.

DYŻURY

DYZURNY SZKOLNYW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ PO ODPRACOWANIU DYŻURU DO DYREKCJI ABYŚMY MOGLI UZNAĆ DYŻUR. W PRZECIWNYM RAZIE DYŻUR NIE BĘDZIE UZNANY. Dotyczy to również rodziców odpracowujących dyżur w klasach.

Potrzebne kobiety do serwisu sprzątającego na cały tydzień z samochodem – kontakt (630) 205-3580