Wiadomości szkolne 11/11/2016

6. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  7. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  8. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  9. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  10. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  11. Dr. Susan Mazzei, DDS
  13. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  14. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  15. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  16. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  17. Szela European Deli
  18. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  19. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  20. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  21. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW
  22. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

CO SIĘ U NAS OSTATNIO WYDARZYŁO

Uczniowie klasy 1A i 1B przygotowali krótkie prezentacje z okazji dnia Wszystkich Świętych

wszystkich-swietych

Był Święty Franciszek, Święta Anna, Święta Matka Teresa z Kalkuty, Maksymilian Kolbe a nawet nasza piękna Królowa Jadwiga. Nie zabrakło również ulubionego Świętego dzieci Świętego Mikołaja.

Dzieci z pomocą rodziców zrobiły piękne prace i oprawiły je ciekawymi wypowiedziami.

CO NOWEGO W NAJBLIŻSZYCH TYGODNIACH SZKOŁY

18-go listopada

pasowanie-na-uczniaodbędzie się w naszej szkole Pasowanie na Pierwszoklasistów. Tego dnia pan fotograf wykona grupowe oraz portretowe zdjęcia naszym pierwszoklasistom. Portretowe zdjęcia potrzebne są do pamiątkowego dyplomu. Za dodatkową opłatą – $15 – będzie można nabyć płytę CD ze zdjęciami wykonanymi podczas pasowania, grupowym zdjęciem całej klasy oraz portretowym zdjęciem swojego dziecka. W najbliższy piątek pierwszoklasiści otrzymają koperty z zamówieniem zdjęć. Prosimy zaznaczyć na kopercie czy jesteście Państwo zainteresowani wyżej wspomnianą płytą CD oraz złączyć odpowiednią kwotę.

Dodatkowo, tego dnia będą wykonywane zdjęcia portretowe tych uczniów naszej szkoły, którzy sobie je zamówili.

WAŻNE ZAPOWIEDZI

Zmiana sal dla klasy Zerowej i klasy 1B

Od przyszłego piątku, 18 listopada

• zajęcia klasy 1B będą odbywały się w sali B-103
  • zajęcia Zerówki będą odbywały się w sali C-114.

Termin opłaty za szkołę mija końcem listopada

Przypominamy, że w tym roku termin opłaty za szkołę (całość czesnego) mija 31 listopada.

• Rodziny, które nie wywiążą się z z tego obowiązku finansowego w terminie będą niestety musiały być obciążone karą za zwłokę w wysokości $20 od każdego dziecka. Prosimy o uiszczanie opłat za szkołę w terminie aby uniknąć niepotrzebnych dodatkowych opłat.
  • Ponadto, dzieci, których rodzice nie zapłacą należnej sumy do końca roku, nie będą mogły otrzymać świadectwa a przy rejestracji w przyszłym roku będą musieli uiścić całość opłaty.

Dyżury

DYZURNY SZKOLNYW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ PO ODPRACOWANIU DYŻURU DO DYREKCJI ABYŚMY MOGLI UZNAĆ DYŻUR. W PRZECIWNYM RAZIE DYŻUR NIE BĘDZIE UZNANY. Dotyczy to również rodziców odpracowujących dyżur w klasach.

Zaproszenie na Zabawę Andrzejkową

Polska Wspólnota w Plainfield zaprasza  dyrekcję, całe grono pedagogiczne oraz wszystkich rodziców Polskiej Szkoły im. Heleny Modrzejewskiej w Naperville (wraz z rodzinami) na parafialną Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się:
19-go Listopada o godzinie 5-ej po południu.
na Sali Gimnastycznej w
St Mary Church
15629 IL-59
 Plainfield, IL 60544

Potrzebne kobiety do serwisu sprzątającego

na cały tydzień z samochodem – kontakt (630) 205-3580.