Wiadomości szkolne 12/9/2016

3. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  4. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  5. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  6. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  7. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  8. Dr. Susan Mazzei, DDS
  10. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  11. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  12. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  13. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  14. Szela European Deli
  15. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  16. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  17. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  18. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  19. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  22. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

CO SIĘ WYDARZYŁO?

MALUJEMY BAŁWANA – SPOSÓB NA BAŁWANA BEZ ŚNIEGU

Zima zaczęła się wcześnie w tym roku. Śnieg spadł, dzieci cieszyły się nim cały dzień. Niektórzy nawet zdążyli pojeździć na sankach. Niestety kto zdążył ulepić bałwana zanim przyszły roztopy, miał szczęście. Dla większości na bałwana już śniegu nie wystarczyło. A bałwan był obiecany. No więc co robić? czekać na śnieg? No można. Ale co robić kiedy dziecko chce bałwana już teraz, a na zewnątrz raczej na Śnieg się nie zanosi? Trzeba bałwana „ulepić” z czegoś innego. Klasa 3a postawiła na kredki.

Teraz piękne bałwany cieszą oko a na zewnątrz śnieżyca. Tym razem śniegu wystarczy na trochę więcej bałwanów. Przynajmniej tak zapowiadają.

malujemy-balwana

MIKOŁAJKI W NAPERVILLE

Więcej zdjęć załączymy w następnym tygodniu.

MIKOŁAJ W KONSULACIE

Z naszej szkoły zgłosiły się 3 rodziny i piątka dzieci reprezentowała naszą szkołę. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

CO SIĘ WYDARZY?

TRWA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy na zakupy świąteczne po atrakcyjnych cenach: płyty CD z muzyką świąteczną, szopki, ozdoby świąteczne, książki, puzzle, świeczki i wiele innych atrakcyjnych rzeczy.

ORGANIZUJEMY ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ DONACJI DLA UBOGICH DZIECI – $1 OD KAŻDEGO UCZNIA – DZIĘKUJEMY

WIADOMOŚCI POZASZKOLNE

KONKURS MATEMATYCZNY – KANGUR

Uwaga, uczniowie klas 1-12!

NAJNOWSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE KONKURSU KANGUR 2017

Jeżeli matematyka jest waszą pasją i z przyjemnością rozwiązujecie trudne zadania matematyczne, to będziecie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności.

Zapiszcie się na konkurs. Czekamy na was.  Zadania są po angielsku w formie testu wyboru. Zapisy odbywają się w sieci: Kangurawww.mathkangaroo.org   i kończą się 15 grudnia.

WAŻNE ZAPOWIEDZI

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ PRZESUNIĘTY NA KONIEC GRUDNIA

Przypominamy, że w tym roku termin opłaty za szkołę (całość czesnego) minął 31 listopada. Na prośbę wielu rodzin termin przesunęliśmy na koniec grudnia.

• Rodziny, które nie wywiążą się z z tego obowiązku finansowego w terminie będą niestety musiały być obciążone karą za zwłokę w wysokości $20 od każdego dziecka. Prosimy o uiszczanie opłat za szkołę w terminie, aby uniknąć niepotrzebnych dodatkowych opłat.
  • Ponadto, dzieci, których rodzice nie zapłacą należnej sumy do końca roku, nie będą mogły otrzymać świadectwa a przy rejestracji w przyszłym roku będą musieli uiścić całość opłaty.
  • Można jeszcze wysłać czek na adres naszej skrzynki pocztowej: Polish School in Naperville, P.O. Box 9565, Naperville IL 60567-9565. Aby dowiedzieć się jaka została suma do zapłacenia prosimy o kontakt mailowy polskaszkolanaperville@gmail.com.

DYŻURY

DYZURNY SZKOLNYW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ PO ODPRACOWANIU DYŻURU DO DYREKCJI ABYŚMY MOGLI UZNAĆ DYŻUR. W PRZECIWNYM RAZIE DYŻUR NIE BĘDZIE UZNANY. Dotyczy to również rodziców odpracowujących dyżur w klasach.

Potrzebujemy Waszej pomocy Rodzice!

POTRZEBNE KOBIETY DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO na cały tydzień z samochodem – kontakt (630) 205-3580.