Parking dzisiaj 12/16/2016

16 Gru

An important message to our parents regarding tonight’s parking

Please park on the North (Flag pole) side of the building.  There is a large group of American students heading up to Chicago and will be returning around 7pm. Polish parents are not allowed to park in te front of the building tonight.

Ważna wiadomość dla rodziców uczniów polskiej szkoły dotyczącą parkingu dzisiejszego wieczoru

Prosimy o zaparkowanie samochodów w dniu dzisiejszym po północnej stronie budynku szkolnego. Duża grupa studentów amerykańskich wyjeżdża do Chicago i około godziny 7 wieczorem planowany jest ich powrót. Rodzice będą oczekiwać na swoje dzieci własnie przed budynkiem szkolnym, w związku z tym nie mażemy korzystać dzisiejszego wieczoru z parkingu po tej stronie szkoły. Dziękujemy za współpracę.