wiadomości szkolne 12/16/2016

2. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  3. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  4. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  5. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  6. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  7. Dr. Susan Mazzei, DDS
  9. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  10. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  11. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  12. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  13. Szela European Deli
  14. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  15. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  16. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  17. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  18. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  21. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  22. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 Roku składamy wszystkim rodzinom naszej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia.

Przerwa świąteczna potrwa do 13-go stycznia. Do zobaczenia.

CO SIĘ WYDARZYŁO?

ZDJĘCIA Z KLUBOWYCH MIKOŁAJEK 12/10/2016

ODWIEDZINY MIKOŁAJA, WSPÓLNE KOLĘDOWANIE 12/16/2016

CO SIĘ WYDARZY?

OGŁASZAMY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ

boze_narodzenieProsimy o nadsyłanie na adres szkoły zdjęć waszych choinek.  Zdjęcia umieszczane będą w wiadomościach szkolnych oraz na szkolnym Facebook’u.  Te zdjęcia, które już zostały zgłoszone wklejamy poniżej.

W jury oceniający choinki zasiądą nauczyciele. Zdjęcia będą anonimowe do momentu ogłoszenia wyników. Na zwycięzcę czeka nagroda. Rozstrzygniecie konkursu w pierwszych wiadomościach szkolnych po Nowym Roku. Powodzenia!

Prosimy o nadsyłanie zdjęć Waszych choinek.

WAŻNE ZAPOWIEDZI

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ PRZESUNIĘTY NA KONIEC GRUDNIA

Przypominamy, że w tym roku termin opłaty za szkołę (całość czesnego) minął 31 listopada. Na prośbę wielu rodzin termin przesunęliśmy na koniec grudnia.

• Rodziny, które nie wywiążą się z z tego obowiązku finansowego w terminie będą niestety musiały być obciążone karą za zwłokę w wysokości $20 od każdego dziecka. Prosimy o uiszczanie opłat za szkołę w terminie, aby uniknąć niepotrzebnych dodatkowych opłat.
  • Ponadto, dzieci, których rodzice nie zapłacą należnej sumy do końca roku, nie będą mogły otrzymać świadectwa a przy rejestracji w przyszłym roku będą musieli uiścić całość opłaty.
  • Można jeszcze wysłać czek na adres naszej skrzynki pocztowej: Polish School in Naperville, P.O. Box 9565, Naperville IL 60567-9565. Aby dowiedzieć się jaka została suma do zapłacenia prosimy o kontakt mailowy polskaszkolanaperville@gmail.com.

DYŻURY

DYZURNY SZKOLNYW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ PO ODPRACOWANIU DYŻURU DO DYREKCJI ABYŚMY MOGLI UZNAĆ DYŻUR. W PRZECIWNYM RAZIE DYŻUR NIE BĘDZIE UZNANY. Dotyczy to również rodziców odpracowujących dyżur w klasach.

Potrzebujemy Waszej pomocy Rodzice!

POTRZEBNE KOBIETY DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO na cały tydzień z samochodem – kontakt (630) 205-3580.