Wiadomości szkolne 1/13/2017

1. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  2. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  3. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  4. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  5. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  6. Dr. Susan Mazzei, DDS
  8. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  9. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  10. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  11. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  12. Szela European Deli
  13. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  14. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  15. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  16. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  17. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  20. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  21. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  23. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

CO SIĘ WYDARZYŁO?

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ ROZSTRZYGNIĘTY – WYNIKI PODAMY ZA TYDZIEŃ

PACZKI ŚWIĄTECZNE DLA UBOGICH DZIECI – ANGEL TREE

Z uzbieranych w szkole pieniążków zakupiono prezenty dla potrzebujących dzieci. Szkoła uzbierała $91. Dyrekcja dopłaciła potrzebną różnicę z funduszy ze sprzedaży pączków. Najwięcej pieniędzy zebrała klasa druga pani Kasi Nalaskowskiej, aż $37 – w nagrodę klasa 2 poczęstowana była pączkami w czasie przerwy na posiłek.

CO SIĘ WYDARZY?

ZEBRANIA NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

W najbliższy piątek odbędą się zebrania z rodzicami w formie krótkich  indywidualnych wywiadówek. Zapraszamy serdecznie. Rozkład wywiadówek podany jest w zadaniach domowych.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA – TEATR KINGI MODJESKIEJ „KRÓLOWA ŚNIEGU”

W piątek 27-go stycznia teatr Kingi Modeńskiej przyjedzie do nas ze sztuką „Królowa Śniegu” – więcej szczegółów za tydzień.

Dzień Babci i Dziadka również został przesunięty z 20-go na 27-go stycznia. Więcej szczegółów za tydzień.

WAŻNE ZAPOWIEDZI

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ PRZESUNIĘTY NA KONIEC GRUDNIA

Przypominamy, że w tym roku termin opłaty za szkołę (całość czesnego) minął 31 listopada. Na prośbę wielu rodzin termin przesunęliśmy na koniec grudnia.

• Rodziny, które nie wywiążą się z z tego obowiązku finansowego w terminie będą niestety musiały być obciążone karą za zwłokę w wysokości $20 od każdego dziecka. Prosimy o uiszczanie opłat za szkołę w terminie, aby uniknąć niepotrzebnych dodatkowych opłat.
  • Ponadto, dzieci, których rodzice nie zapłacą należnej sumy do końca roku, nie będą mogły otrzymać świadectwa a przy rejestracji w przyszłym roku będą musieli uiścić całość opłaty.
  • Można jeszcze wysłać czek na adres naszej skrzynki pocztowej: Polish School in Naperville, P.O. Box 9565, Naperville IL 60567-9565. Aby dowiedzieć się jaka została suma do zapłacenia prosimy o kontakt mailowy polskaszkolanaperville@gmail.com.

DYŻURY

DYZURNY SZKOLNYW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ PO ODPRACOWANIU DYŻURU DO DYREKCJI ABYŚMY MOGLI UZNAĆ DYŻUR. W PRZECIWNYM RAZIE DYŻUR NIE BĘDZIE UZNANY. Dotyczy to również rodziców odpracowujących dyżur w klasach.

Potrzebujemy Waszej pomocy Rodzice!

Informacje do biuletynu;