Wiadomości szkolne 1/27/2017

29 Sty

1. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  2. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  3. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  4. Dr. Susan Mazzei, DDS
  6. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  7. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  8. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  9. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  10. Szela European Deli
  11. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  12. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  13. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  14. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  15. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  18. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  19. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  21. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  22. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  23. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

CO SIĘ WYDARZYŁO?

WYDARZENIA PIĄTKOWE W SZKOLE

Policja podaje, że to co się wyrażało pod naszą szkołą w piątkowy wieczór, był to odosobniony przypadek przemocy i zapewnia, że nie ma zagrożenia publicznego w tym momencie. Nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci. Policja jest w trakcie śledztwa i  ma wszystko pod kontrolą. Wszelkie pytania czy dodatkowe informacje, które mogłyby pomóc w śledztwie należy kierować do lokalnej policji:

• Naperville police – 630-420-6666
  • Naperville Crime Stoppers – 630-420-6006

WSPOMNIENIA TRZYLATKÓW

WAŻNE ZAPOWIEDZI

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ JUŻ MINĄŁ – prosimy o uiszczenie opłaty jak najszybciej – szkoła musi wywiązać się z opłat za wynajem budynku

Przypominamy, że w tym roku termin opłaty za szkołę (całość czesnego) minął 31 listopada. Na prośbę wielu rodzin termin przesunęliśmy na koniec grudnia.

• Rodziny, które nie wywiążą się z z tego obowiązku finansowego w terminie będą niestety musiały być obciążone karą za zwłokę w wysokości $20 od każdego dziecka.
  • Ponadto, dzieci, których rodzice nie zapłacą należnej sumy do końca roku, nie będą mogły otrzymać świadectwa, a przy rejestracji w przyszłym roku będą musieli uiścić całość opłaty.

DYŻURY

DYZURNY SZKOLNYW każdy piątek musimy mieć co najmniej 2 albo 3 osoby na dyżurach do pilnowania łazienek oraz korytarzy. Jeżeli nie wypełnimy tych warunków Dystrykt Szkolny przydzieli swoich pracowników za wysoką opłatą. Bardzo prosimy rodziców o zapisywanie się na dyżury.

PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ PO ODPRACOWANIU DYŻURU DO DYREKCJI ABYŚMY MOGLI UZNAĆ DYŻUR. W PRZECIWNYM RAZIE DYŻUR NIE BĘDZIE UZNANY. Dotyczy to również rodziców odpracowujących dyżur w klasach.

Potrzebujemy Waszej pomocy Rodzice!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO PRZESUNIĘTE ZOSTAŁO NA 2 CZERWCA – nie będzie zajęć 21-go kwietnia – zajrzyj do szkolnego kalendarza

POTRZEBNY JEST KOMPLET PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH DO KLASY 2 – jeśli ktoś posiada i chciałby pozbyć się niepotrzebnych książek za drobną opłatą, prosimy o kontakt z dyrekcją. Dziękujemy.