Wiadomości szkolne 3/24/2017

3. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  4. Szela European Deli
  5. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  6. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  7. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  8. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  9. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  12. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  13. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  15. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  16. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  17. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  18. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  19. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  20. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  21. Dr. Susan Mazzei, DDS
  23. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

KALENDARZ SZKOLNY NA MIESIĄC MARZEC/KWIECIEŃ

31 – nie ma zajęć szkolnych

KWIECIEŃ
7 – normalne zajęcia w szkole
14 – Świętą Wielkanocne – nie ma zajęć szkolnych
21 – zajęcia odwołane
28 – normalne zajęcia w szkole – Konkurs Talentów – rozpoczynamy rejestrację na rok szkolny 2017/2018

Więcej informacji w KALENDARZU SZKOLNYM

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ JUŻ MINĄŁ

Drodzy państwo, przypominamy, że potrzebujemy, aby wszystkie opłaty za szkołę zostały uregulowane jak najszybciej. Szkoła – z uwagi na niedużą liczbę uczniów, a stosunkowo wysokie opłaty za wynajem budynku – co roku o tej porze boryka się z płatnościami. Wyjątkowo spora grupa rodziców nie uregulowała jeszcze opłat za szkołę. Niedługo musimy zapłacić za wynajem budynku do końca roku szkolnego i potrzebujemy Waszego zrozumienia i współpracy. Prosimy o kontakt z dyrekcją w sprawie uiszczenia opłaty. Dziękujemy.

WSPÓLNE WYJŚCIE DO FMSC

FMSC to organizacja zajmująca się zbieraniem pieniędzy oraz pakowaniem woreczków z jedzeniem dla biednych dzieci na całym świecie.

W stanie Illinois znajdują się cztery centra, gdzie, po zarejestrowaniu się, przygotowuje się paczki z suchym prowiantem przez 1,5 lub 2 godziny.  Dzieci muszą mieć przynajmniej 5 lat.

Szkoła ma zrobioną rezerwację do FMSC w Aurorze na 70 miejsc.

Wszyscy zainteresowani mogą rejestrować się na stronie FMSC, po wcześniejszym założeniu tam konta lub można zgłosić swoje uczestnictwo pani dyrektor lub pani Nalaskowskiej (sala A-115).

Nasza grupa nazywa się: polska szkola. Numer grupy: 1061552.

Kiedy – wtorek 4 kwietnia od godz. 6:00 pm do 7:30 pm. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO DOŁĄCZENIA DO NASZEJ GRUPY!

Rejestracji można dokonać do jutra – 27 marca.

ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W SZKOLE

Rozpoczęliśmy szkolny kiermasz świąteczny. W szkole można zakupić drobne świąteczne upominki bądź dekoracje świąteczne. Zapraszamy.

SPRZEDAŻ DOMOWYCH WYROBÓW – PĄCZKÓW, PIEROGÓW, KIEŁBASY

W minionych piątek mieliśmy w sprzedaży domowe wypieki – pączki. W najbliższy piątek dzieci będą mogły w kafeterii zakupić na przerwie małe porcje pierogów ruskich lub kawałek ciepłej kiełbasy. Zapraszamy.

SKARBONKA DLA POLSKICH SIEROT Z NAPERVILLE

Organizujemy zbiórkę pieniędzy dla ubogiej rodziny z Naperville. Babcia opiekująca się trójką wnucząt pozbawiona jest wszelkich funduszy na utrzymanie rodziny. Dziękujemy panu Krzysztofowi Dziemidowicz za ofiarowanie rodzinie samochodu.

KONKURS TALENTÓW

• odbędzie się  28-go kwietnia