Wiadomości szkolne 5/5/2017

1. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  2. Szela European Deli
  3. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  4. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  5. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  6. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  7. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  10. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  11. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  13. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  14. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  15. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  16. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  17. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  18. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  19. Dr. Susan Mazzei, DDS
  21. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  22. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  23. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  24. Tadeusz, Dorota Knaga – rodzice z naszej szkoły
  25. Math Factor-e – szkoła w Naperville oferująca zajęcia z angielskiego i matematyki
  26. Adrian Wilk – drukarnia Classic Printing w Wood Dale
  27. Wojciech, Wiesława Kitrys – Polsko-Słowiańska Unia Kredytowa

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

GRATULUJEMY UCZNIOM, KTÓRZY WYSTĄPILI W KONKURSIE TALENTÓW

konkurs talentów 2017

OSTATECZNY TERMIN PŁATNOŚCI ZA SZKOŁĘ

Przypominamy, że w tym roku ostateczny termin uiszczenia opłaty za rok szkolny 2016/2017 mija 12-go maja. Dzieciom, których rodzice nie uregulują należności, nie zostaną wypisane świadectwa.

Przypominamy, że wciąż 12 rodzin zalega z opłatami za mijający rok szkolny.

DYŻURY

DYŻURY – zostało już raptem kilka tygodni aby odpracować dyżur i być zwolnionym z dodatkowej opłaty, która doliczona zostanie w przyszłym roku do tuition w przypadku jego nie odpracowania. Zapraszamy do zapisów.

ELEKTRONICZNA REJESTRACJA na rok szkolny 2017/2018

W tym roku rejestracji dokonujemy wyłącznie drogą elektroniczną. Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ.

Wypełnienie formularza to tylko pierwszy krok to dokonania rejestracji. Zaznaczamy, że przy rejestracji konieczna jest opłata rejestracyjna wynosząca $100 od każdego dziecka. Bez opłaty rejestracja nie jest ważna i nie gwarantuje dziecku miejsca w klasie.

Opłaty rejestracyjne pobierane będą osobiście podczas zajęć do 19-go maja, po tym terminie opłatę należy wysłać na skrzynkę pocztową szkoły: Polska Szkoła Naperville P.O. Box 9565, Naperville IL 60567-9565.

Oprócz formularza i opłaty rejestracyjnej każda rodzina będzie poproszona o podpisanie regulaminu szkolnego nie później niż pierwszego dnia szkoły.

Na wakacjach będziemy zbierać od państwa zamówienia na podręczniki. Niestety formy podręcznikowe nie są jeszcze gotowe. Podręcznikowej zamówione podczas wakacji (najlepiej do końca czerwca) będą do odebrania w pierwszym dniu szkoły.

SPOTKANIE RODZICÓW KLASY 8 Z KATECHETĄ

Spotkanie rodziców uczniów kl. 8 z katechetą odbędzie się w piątek 12 maja o godz. 8:15pm w sali C-113. Zapraszamy.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek 19-go maja odbędą się ostatnie, regularne zajęcia w normalnych godzinach od 5:30 do 8:30pm. Świadectwa rozdane zostaną w klasach na ostatniej godzinie lekcyjnej.

PIKNIK

Piknik szkolny zaplanowany jest na sobotę 27-go maja w Seager Park pod adresem 1163 Plank Rd. w Naperville – w godzinach 3:00 do 8:00pm

Wstęp wolny.

Program:

-3:00-3:30 – rozpoczęcie pikniku

-3:30-4:00 – projekt plastyczny dla dzieci

-4:00-4:30 – malowanie twarzy, puszczanie baniek

-4:30-5:30 – konkursy dla dzieci, siatkówka, koszykówka dla dorosłych

-5:30-6:30 – jedzenie

-6:30-7:30 – piosenki przy ognisku

-7:30-8:00 – sprzątanie

Poszukujemy sponsorów oraz firmy, które chciałyby się reklamować na pikniku.

OGŁOSZENIE SKLEPU GARDEN FRESH MARKET – Potrzebni są pracownicy przy kasie oraz do deli.