Wiadomości szkolne 5/12/2017

14 Maj

1. Szela European Deli
  2. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  3. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  4. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  5. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  6. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  9. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  10. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  12. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  13. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  14. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  15. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  16. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  17. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  18. Dr. Susan Mazzei, DDS
  20. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  21. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  22. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  23. Tadeusz, Dorota Knaga – rodzice z naszej szkoły
  24. Math Factor-e – szkoła w Naperville oferująca zajęcia z angielskiego i matematyki
  25. Adrian Wilk – drukarnia Classic Printing w Wood Dale
  26. Wojciech, Wiesława Kitrys – Polsko-Słowiańska Unia Kredytowa
  27. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  28. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

PARADA 3-MAJOW ODBYŁA SIĘ W SOBOTĘ 6-GO MAJA; OTO WSPOMNIENIA

Album ze zdjęciami

Konstytucja w Polsce – jak powstała? – Obejrzyj

PIERWSZA KOMUNIA NASZYCH TRZECIOKLASISTÓW

ZALEGŁE OPŁATY

Przypominamy, że w tym roku ostateczny termin uiszczenia opłaty za rok szkolny 2016/2017 minął 12-go maja. Dzieciom, których rodzice nie uregulowali należności, nie zostaną wypisane świadectwa w klasach.  Świadectwa mogą być odebrane u dyrekcji przy wcześniejszym dokonaniu należnej wpłaty.

OSTATNI DZIEŃ NA ODPRACOWANIE DYŻURU

Rodzice, którzy w tym roku szkodnym nie odpracowali dyżuru będą mieli doliczone $40 do czesnego na rodzinę w roku następnym. Ci rodzice, którzy chcieliby odpracować dyżur w ostatnim dniu szkoły proszeni są o kontakt z dyrekcją.

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018

W tym roku rejestracji dokonujemy wyłącznie drogą elektroniczną. Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ.

Wypełnienie formularza to tylko pierwszy krok to dokonania rejestracji. Zaznaczamy, że przy rejestracji konieczna jest opłata rejestracyjna wynosząca $100 od każdego dziecka. Bez opłaty rejestracja nie jest ważna i nie gwarantuje dziecku miejsca w klasie.

Opłaty rejestracyjne pobierane będą osobiście podczas zajęć do 19-go maja, po tym terminie opłatę należy wysłać na skrzynkę pocztową szkoły: Polska Szkoła Naperville P.O. Box 9565, Naperville IL 60567-9565.

Oprócz formularza i opłaty rejestracyjnej każda rodzina będzie poproszona o podpisanie regulaminu szkolnego nie później niż pierwszego dnia szkoły.

Na wakacjach będziemy zbierać od państwa zamówienia na podręczniki. Niestety formy podręcznikowe nie są jeszcze gotowe. Podręczniki zamówione podczas wakacji (najlepiej do końca czerwca) będą do odebrania w pierwszym dniu szkoły. FORMY BĘDĄ DO POBRANIA JESZCZE W CZERWCU.

PIKNIK

Piknik szkolny zaplanowany jest na sobotę 27-go maja w Seager Park pod adresem 1163 Plank Rd. w Naperville – w godzinach 3:00 do 8:00pm

Wstęp wolny. JEDZENIE RÓWNIEŻ GRATIS.

Program:

-3:00-3:30 – rozpoczęcie pikniku

-3:30-4:00 – projekt plastyczny dla dzieci

-4:00-4:30 – malowanie twarzy, puszczanie baniek

-4:30-5:30 – konkursy dla dzieci, siatkówka, koszykówka dla dorosłych

-5:30-6:30 – jedzenie

-6:30-7:30 – piosenki przy ognisku

-7:30-8:00 – sprzątanie

Poszukujemy sponsorów oraz firmy, które chciałyby się reklamować na pikniku.

OGŁOSZENIE SKLEPU GARDEN FRESH MARKET – Potrzebni są pracownicy przy kasie oraz do deli.