Wiadomości szkolne 5/19/2017

23 Maj

1. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  2. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  3. Mariusz Wartałowicz, CEO – trener piłki ręcznej dla dzieci i młodzieży w wieku 6-10 lat –www.playteamhandball.org – tel. (630) 392-9221 –BROCHURE
  4. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  5. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  8. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  9. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  11. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  12. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  13. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  14. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  15. Forever Living Products – lokalny dystrybutor produktów na bazie aloesu  – Joanna (630) 536-6028
  16. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  17. Dr. Susan Mazzei, DDS
  19. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
  20. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  21. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  22. Math Factor-e – szkoła w Naperville oferująca zajęcia z angielskiego i matematyki
  23. Adrian Wilk – drukarnia Classic Printing w Wood Dale
  24. Wojciech, Wiesława Kitrys – Polsko-Słowiańska Unia Kredytowa
  25. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  26. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski
  27. Szela European Deli

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Pragnę podziękować Dzieciom i ich Rodzicom za wspólnie spędzony czas a Nauczycielom za całoroczną pracę. Uczniom, którzy kończą edukacje w naszej szkole, życzę aby na swojej drodze spotykali dobrych, mądrych i życzliwych ludzi, aby dobrze czuli się w nowych szkołach, by zdobywali wiedzę i umiejętności, które umożliwią im jak największą niezależność w dorosłym życiu. Wszystkim państwu życzę udanych wakacji i dobrego wypoczynku. – Dyrektor Barbara Pańczyk

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018 – nowe warunki rejestracji

FORMULARZ

W tym roku rejestracji dokonujemy wyłącznie drogą elektroniczną. Formularz rejestracyjny znajduje się TUTAJ.

OPŁATA REJESTRACYJNA – DO DWÓCH TYGODNI PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA

Wypełnienie formularza to tylko pierwszy krok do dokonania rejestracji. Zaznaczamy, że przy rejestracji konieczna jest opłata rejestracyjna wynosząca $100 od każdego dziecka. Bez opłaty rejestracja nie jest ważna i nie gwarantuje dziecku miejsca w klasie.

ADRES, NA KTÓRY MOŻNA WYSŁAĆ OPŁATĘ

Opłatę rejestracyjną należy wysłać na skrzynkę pocztową szkoły: Polska Szkoła Naperville P.O. Box 9565, Naperville IL 60567-9565.

POTRZEBNY PODPIS RODZICA

Oprócz formularza i opłaty rejestracyjnej każda rodzina będzie poproszona o podpisanie regulaminu szkolnego nie później niż pierwszego dnia szkoły.

PODRĘCZNIKI DO ZAMÓWIENIA W CZERWCU

Na wakacjach będziemy zbierać od państwa zamówienia na podręczniki. Niestety formy podręcznikowe nie są jeszcze gotowe. Podręczniki zamówione podczas wakacji (najlepiej do końca czerwca) będą do odebrania w pierwszym dniu szkoły. FORMY BĘDĄ DO POBRANIA JESZCZE W CZERWCU.

PIKNIK

piknik 2017

Program:

-3:00-3:30 – rozpoczęcie pikniku

-3:30-4:00 – projekt plastyczny dla dzieci

-4:00-4:30 – malowanie twarzy, puszczanie baniek

-4:30-5:30 – konkursy dla dzieci, siatkówka, koszykówka dla dorosłych

-5:30-6:30 – jedzenie

-6:30-7:30 – piosenki przy ognisku

-7:30-8:00 – sprzątanie

Poszukujemy sponsorów oraz firmy, które chciałyby się reklamować na pikniku.

OGŁOSZENIE SKLEPU GARDEN FRESH MARKET – Potrzebni są pracownicy przy kasie oraz do deli.