Wiadomości lipcowe

04 Lip

Poniżej załączamy listę podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2017/2018. Prosimy o wysłanie zamówienia na podręczniki bez opłaty. Opłata za podręczniki pobierana będzie w tym roku szkolnym wyłącznie w formie gotówki pierwszego dnia szkoły. Aby zagwarantować dziecku odbiór podręczników pierwszego dnia szkoły należy wysłać wypełnioną formę na adres: Polish School in Naperville P.O. Box 9565 Naperville IL 60567-9565 w terminie do połowy sierpnia. Po tym terminie nie gwarantujemy odbioru podręczników we wrześniu. Pierwszego dnia szkoły należy uiścić opłatę GOTÓWKĄ. Prosimy o przynoszenie wyliczonej kwoty, aby przyspieszyć proces wydawania podręczników. Prosimy również o uważne wypełnienie karty podręcznikowej, gdyż oddawanie i wymienianie podręczników utrudnia naszą pracę, a chcielibyśmy sprawnie wydać wszystkim podręczniki i skrócić okres wyczekiwania w kolejce.

Przedszkole-4-latki

Zerówka

Klasa 1

Klasa 2

Klasa 3

Klasa 4

Klasa 5

Klasa 6

Klasa 7

Klasa 8

Klasa 9

Klasa 10

Klasa 11

Klasa PSL – Możliwość zamówienia podręczników wyłącznie po rozpoczęciu roku.

Poszukujemy nauczycieli, asystentów, woluntariuszy – młodzież, która zainteresowana jest uzyskaniem ‚community service’ na studia. Prosimy o kontakt z dyrekcją (630) 922-1751.