Wiadomości sierpniowe

20 Sier

Od Dyrekcji:

Życzymy wszystkim uczniom radosnej i owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Chcielibyśmy, aby priorytetowymi zadaniami uczniów i nauczycieli były osiąganie jak najwyższych wyników w nauce, rozwijanie zainteresowań oraz zawieranie trwałych przyjaźni w środowisku polonijnym.

Ważne informacje:

1. Rozpoczęcie roku szkolnego – 8 września 2017 – regularne zajęcia w godzinach 5:30-8:30 pm.
    WRZESIEŃ – 8, 15, 22, 29
    PAŹDZIERNIK – 6, 13, 20
    LISTOPAD – 3, 10, 17
    GRUDZIEŃ – 1, 8, 15, 22
    STYCZEŃ – 12, 19, 26
    LUTY – 2, 9, 16, 23
    MARZEC – 2, 9, 16, 23
    KWIECIEŃ – 13, 20
    MAJ – 4, 11, 18, 25
  2. Uprzejmie prosimy o parkowanie wyłącznie od strony północnej – Rollingridge/Mistflower
  3. Przypominamy, iż jedyne dozwolone wejście do szkoły znajduje się od parkingu północnego (Rollingridge/Mistflower) – WEJŚCIE NUMER 1.
  4. Dla bezpieczeństwa naszych uczniów drzwi przy wejściu numer 1 będą od zewnątrz zamknięte w godzinach 5:45-8:15.
  5. Rozkład sal zostanie udostępniony krótko przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Ogłoszenia:

1. Wciąż poszukujemy katechetów, zarówno do klas młodszych jak i starszych.
  2. Potrzebujemy pomocy co najmniej pięciu rodziców dyżurnych lub wolontariuszy w pierwszych tygodniach zajęć – chętnych prosimy o kontakt z dyrekcją.
  3. Informujemy, iż rodzice, którzy będą chcieli pozostać na terenie szkoły podczas zajęć lekcyjnych będą zobowiązani wpisać się na specjalną listę obecności oraz będą mogli przebywać wyłącznie w korytarzu B (wymóg dystryktu 204).