RSS

wiadomości szkolne 9/8/2017

12 Wrz
 1. Rozpoczęcie roku szkolnego oraz pierwsze zajęcia lekcyjne odbyły się – 8 września 2017.
 2. Wciąż wpływają nowe rejestracje. Niektóre klasy będą podzielone. W tym tygodniu dzielimy klasę czwartą na dwa oddziały. Pani Kasia Barger i Pani Agnieszka Bogdan przejmą wychowawstwo.
 3. Uprzejmie prosimy o parkowanie wyłącznie od strony północnej – Rollingridge/Mistflower
 4. Przypominamy, iż jedyne dozwolone wejście do szkoły znajduje się od parkingu północnego (Rollingridge/Mistflower) – WEJŚCIE NUMER 1.
 5. Dla bezpieczeństwa naszych uczniów drzwi przy wejściu numer 1 będą od zewnątrz zamknięte w godzinach 5:45-8:15. Wejście na teren szkoły mamy dopiero o godzinie 5:15pm. Prosimy o niewchodzenie do budynku przed czasem.
 6. Rodzice młodszych uczniów zobowiązani są do osobistego odebrania dzieci u wychowawcy.
 7. Rozkład sal (może jeszcze ulec zmianie):
 8. Potrzebujemy pomocy co najmniej pięciu rodziców dyżurnych lub wolontariuszy w pierwszych tygodniach zajęć – chętnych prosimy o kontakt z dyrekcją.
 9. Informujemy, iż rodzice, którzy będą chcieli pozostać na terenie szkoły podczas zajęć lekcyjnych będą zobowiązani wpisać się na specjalną listę obecności oraz będą mogli przebywać wyłącznie w korytarzu B (wymóg dystryktu 204).
 10. Rodzice, którzy nie zamówili jeszcze podręczników, proszeni są o zgłoszenie się do dyrekcji. Formę podręcznikową można wydrukować z biuletynu lipcowego lub gotową formę wypełnić w szkole. Przypominamy, że za podręczniki płacimy gotówką. Wszystkie zamówione podręczniki przekazane będą uczniom w klasach. Zaznaczamy, że wszystkie podręczniki, które nie zostały zamówione na czas (do 15-go sierpnia) mogą nie być dostępne w hurtowni i możliwe, że na odbiór dostawy z Polski trzeba będzie czekać.
 11. 22-go września odbędą się zebrania informacyjne rodziców z wychowawcami i katechetami w celu omówienia programu nauczania oraz pracy-dydaktyczno-wychowawczej w poszczególnych klasach. Rozkład zebrań podamy w późniejszym terminie.
 12. Pierwsza Komunia Święta dla naszej szkoły odbędzie się w drugą sobotę maja, czyli 12-go maja 2018 roku.
 13. W sobotę, 14-go października 2017, planowany jest wyjazd klas trzecich komunijnych na pielgrzymkę do Merrillville, IN – więcej informacji podamy wkrótce.
 14. Sakrament Bierzmowania zaplanowany jest na sobotę, 17-go marca 2018 – ksiądz Tomasz Pietrzak jest odpowiedzialny za klasy ósme.
 15. Zapraszamy sponsorów do wspierania naszej szkoły. Już za tydzień uaktualniamy listę sponsorów.

puzzle

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 12 września, 2017 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: