wiadomości szkolne 9/8/2017

12 Wrz
  1. Rozpoczęcie roku szkolnego oraz pierwsze zajęcia lekcyjne odbyły się – 8 września 2017.
  2. Wciąż wpływają nowe rejestracje. Niektóre klasy będą podzielone. W tym tygodniu dzielimy klasę czwartą na dwa oddziały. Pani Kasia Barger i Pani Agnieszka Bogdan przejmą wychowawstwo.
  3. Uprzejmie prosimy o parkowanie wyłącznie od strony północnej – Rollingridge/Mistflower
  4. Przypominamy, iż jedyne dozwolone wejście do szkoły znajduje się od parkingu północnego (Rollingridge/Mistflower) – WEJŚCIE NUMER 1.
  5. Dla bezpieczeństwa naszych uczniów drzwi przy wejściu numer 1 będą od zewnątrz zamknięte w godzinach 5:45-8:15. Wejście na teren szkoły mamy dopiero o godzinie 5:15pm. Prosimy o niewchodzenie do budynku przed czasem.
  6. Rodzice młodszych uczniów zobowiązani są do osobistego odebrania dzieci u wychowawcy.
  7. Rozkład sal (może jeszcze ulec zmianie):
  8. Potrzebujemy pomocy co najmniej pięciu rodziców dyżurnych lub wolontariuszy w pierwszych tygodniach zajęć – chętnych prosimy o kontakt z dyrekcją.
  9. Informujemy, iż rodzice, którzy będą chcieli pozostać na terenie szkoły podczas zajęć lekcyjnych będą zobowiązani wpisać się na specjalną listę obecności oraz będą mogli przebywać wyłącznie w korytarzu B (wymóg dystryktu 204).
  10. Rodzice, którzy nie zamówili jeszcze podręczników, proszeni są o zgłoszenie się do dyrekcji. Formę podręcznikową można wydrukować z biuletynu lipcowego lub gotową formę wypełnić w szkole. Przypominamy, że za podręczniki płacimy gotówką. Wszystkie zamówione podręczniki przekazane będą uczniom w klasach. Zaznaczamy, że wszystkie podręczniki, które nie zostały zamówione na czas (do 15-go sierpnia) mogą nie być dostępne w hurtowni i możliwe, że na odbiór dostawy z Polski trzeba będzie czekać.
  11. 22-go września odbędą się zebrania informacyjne rodziców z wychowawcami i katechetami w celu omówienia programu nauczania oraz pracy-dydaktyczno-wychowawczej w poszczególnych klasach. Rozkład zebrań podamy w późniejszym terminie.
  12. Pierwsza Komunia Święta dla naszej szkoły odbędzie się w drugą sobotę maja, czyli 12-go maja 2018 roku.
  13. W sobotę, 14-go października 2017, planowany jest wyjazd klas trzecich komunijnych na pielgrzymkę do Merrillville, IN – więcej informacji podamy wkrótce.
  14. Sakrament Bierzmowania zaplanowany jest na sobotę, 17-go marca 2018 – ksiądz Tomasz Pietrzak jest odpowiedzialny za klasy ósme.
  15. Zapraszamy sponsorów do wspierania naszej szkoły. Już za tydzień uaktualniamy listę sponsorów.

puzzle