Wiadomości szkolne 11/10/2017

12 List

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  4. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  5. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski
  6. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  9. Anna Lebiecka-Helma – Farmers Insurance
  10. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  12. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  13. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ

Przypominamy, że termin opłaty za szkołę mija 30-go listopada. Po tym terminie doliczona będzie opłata $20 od dziecka. Rodziny, które nie są w stanie uiścić opłaty w terminie mają możliwość rozłożenia płatności na raty po wcześniejszym skontaktowaniu się z dyrekcją. Dziękujemy za współpracę.

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA UCZNIÓW ORAZ ZDJĘCIA KLASOWE

Ślubowanie Pierwszoklasistów odbędzie się w najbliższy piątek 17-go listopada o godzinie 7:45 PM w kafeterii szkolnej. Rodziny uczniów, którzy będą pasowani są gorąco zaproszone do udziału w uroczystości.

Tego dnia będą również robione zdjęcia klasowe. W pierwszej kolejności do zdjęć pozować będą pierwszoklasiści. W dalszej kolejności wykonywane będą zdjęcia klasowe (grupowe). Istnieje możliwość zakupu zdjęć w grudniu. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

PRZERWA Z OKAZJI ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA

W piątek 17-go listopada spotykamy po raz ostatni w listopadzie. 24-go listopada zajęć nie będzie. Po przerwie świątecznej spotykamy się w piątek 1-go grudnia.

INFORMACJA DLA BIERZMOWANYCH

Przypominamy, że:

• wymagane dokumenty oraz
  • opłatę za bierzmowanie

zbiera pani Monika Ślązak z trójki klasowej. Bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z nią w szkole podczas zajęć w piątek 17-go listopada. Termin składania dokumentów i uiszczenia opłaty mija 25-go listopada (w ten piątek szkoła nasza będzie zamknięta).

Przypominamy o obowiązkowej obecności na spotkaniu w Kościele w Lombard 25-go listopada o godzinie 4:30 PM.

MIKOŁAJKI

Informujemy, że jak co roku organizujemy zabawę mikołajkową dla dzieci i dorosłych.

• GDZIE – The Alive Center – 500 West 5th Ave. Naperville
  • KIEDY – sobota, 16-go grudnia w godzinach 5-8 PM
  • informacje dotyczące sprzedaży biletów i programu zabawy znajdziecie państwo pod linkami poniżej

AFISZ W JĘZYKU POLSKIM