Wiadomości szkolne 11/17/2017

28 List

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  3. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  4. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski
  5. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  8. Anna Lebiecka-Helma – Farmers Insurance
  9. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  11. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  12. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  13. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  14. Kaczor and Assoc. LTD

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ

Przypominamy, że termin opłaty za szkołę mija 30-go listopada. Po tym terminie doliczona będzie opłata $20 od dziecka.

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW NA UCZNIÓW

W piątek 17 listopada 2017 roku odbyła się w naszej szkole Uroczystość Pasowania na Ucznia. Otwarciem uroczystości by wiersz w wykonaniu uczennic klasy 5 p.t „Powitanie Pierwszej Klasy.”
Wychowawczyni obecnej klasy pierwszej, Jola Kołacz serdecznie powitała wszystkich zebranych gości. Rodzice mięli okazję obejrzeć swoje pociechy, które wykazały się wspaniałymi umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi podczas niecodziennego i pieczołowicie wypracowanego programu artystycznego.
Najważniejszym punktem naszej uroczystości było pasowanie uczniów przez panią dyrektor naszej szkoły, Barbarę Pańczyk. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Polskiej Szkoły im. Heleny Modrzejewskiej w Naperville.
Każde dziecko otrzymało Dyplom…., tytę ze słodyczami oraz liść ze swoim zdjęciem na pamiątkę.
Na zakończenie uroczystości uczennica klasy pierwszej – Justynka Nosowski – pięknie przeczytała List Do Rodziców. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Wszyscy znajdziemy w nim odrobinę mądrości dla siebie.
Dziękujemy WSZYSTKIM za współpracę; przygotowanie dzieci…., dekoracje…, pasowanie…., kwiaty….., a naszym uczniom życzymy samych sukcesów…..
Uroczystość Pasowania okazała się bardzo udaną imprezą, która pozostanie na długo w naszej pamięci.

Pasowanie na Uczniow 2017

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI Z PASOWANIA PIERWSZOKLASISTÓW 11/17/2017

ZDJĘCIA KLASOWE

W miniony piątek robione były zdjęcia klasowe. Istnieje możliwość zakupu zdjęć w grudniu. Wkrótce podamy więcej szczegółów.

PRZERWA Z OKAZJI ŚWIĘTA DZIĘKCZYNIENIA

W piątek 24-go listopada zajęć nie będzie. Po przerwie świątecznej spotykamy się w piątek 1-go grudnia. Wszystkim życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Dziękczynienia.

INFORMACJA DLA BIERZMOWANYCH

Przypominamy o obowiązkowej obecności na spotkaniu w kościele w Lombard 25-go listopada o godzinie 4:30 PM.

Ci kandydaci, którzy nie złożyli dokumentów oraz nie uiścili opłaty za bierzmowanie u nas w szkole, będą mieli jeszcze jedna okazję, aby tego dokonać podczas spotkania w kościele w Lombard.

MIKOŁAJKI – BILETY W NASZEJ SZKOLE JUŻ W SPRZEDAŻY W NAJBLIŻSZY PIĄTEK – ZAREZERWUJCIE MIEJSCE DLA SWOJEJ RODZINY JAK NAJSZYBCIEJ, NAJLEPIEJ ZANIM ZABRAKNIE BILETÓW

Mikolajki 2017

Informujemy, że jak co roku organizujemy zabawę mikołajkową dla dzieci i dorosłych.

• GDZIE – The Alive Center – 500 West 5th Ave. Naperville
  • KIEDY – sobota, 16-go grudnia w godzinach 5-8 PM
  • informacje dotyczące sprzedaży biletów i programu zabawy znajdziecie państwo pod linkami poniżej

AFISZ W JĘZYKU POLSKIM