Wiadomości szkolne 12/15/2017

20 Gru

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski
  3. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  6. Anna Lebiecka-Helma – Farmers Insurance
  7. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  9. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  10. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  11. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  12. Kaczor and Assoc. LTD
  13. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  15. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

KALENDARZ NA GRUDZIEŃ

22-GO GRUDNIA – normalne zajęcia w szkole – wieczór ozdób choinkowych dla klas młodszych – na ostatniej lekcji (7:45-8:30) – MIKOŁAJ W SZKOLE – świąteczne ciastka dla uczniów w przerwie na posiłek
29-GO GRUDNIA – przerwa świąteczna – nie ma zajęć szkolnych

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE – ODBYŁY SIĘ W MINIONY PIĄTEK

W miniony piątek dzieci klas czwartych pod opieką i dyrekcją pani Katarzyny Barger i Agnieszki Bogdan, wystąpiły w pięknym przedstawieniu jasełek.  Dzieci przebrane w okazałe stroje na wspaniałej scenie, które są zasługą państwa Ślązak, opowiedziały wzruszającą historię narodzin Pana Jezusa.  Śpiewanie tradycyjnych, polskich kolęd wzbudziło we wszystkich nastrój świąteczny.  Serdecznie dziękujemy dzieciom, rodzicom i osobom, które były w jakikolwiek sposób zaangażowane w produkcji tego przedstawienia.

Jaselka klasa 1

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI Z JASEŁEK 2017

WSPOMNIENIA Z MIKOŁAJEK W MINIONĄ SOBOTĘ

W sobotę 16-go grudnia Klub Polski w Naperville oraz Szkoła Nasza przygotowały coroczne Mikołajki dla okolicznych dzieci. Poza wizytą Mikołaja z ogromnym workiem prezentów dla wszystkich obecnych dzieci wieczór uprzyjemniali:

• wizyta burmistrza naszego miasta, George’a Pradel’a
  • wizyta grupy tanecznej pani Jarocińskiej z cudownymi polskimi ludowymi tańcami
  • wizyta polskich kolędników – Polish Carolers

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI Z MIKOŁAJEK 2017

NORMALNE ZAJĘCIA W PIĄTEK 22-GO GRUDNIA

POSZUKIWANY NATYCHMIAST

POSZUKIWANY

Drodzy Rodzice,

Poszukujemy jednego zabawnego tatę do roli Mikołaja na najbliższy piątek. Dzieci czekają na prezenty i trudno będzie im wytłumaczyć, że Mikołaj ma za dużo pracy i nie zdąży do naszej szkoły.

Mamy wspaniałą trójkę licealistów do pomocy Mikołajowi. Prosimy o pomoc. Jesteśmy pewni, że wśród tak licznej społeczności Polonijnej skupionej przy naszej szkole, znajdzie się aż kilku panów na to jedno jakże dostojne miejsce.

Chętnych odsyłamy do dyrekcji – (630) 922-1751

PRZERWA NA POSIŁEK:

Na przerwie na posiłek, trójka klasowa z poszczególnych klas w porozumieniu z rodzicami oraz wychowawca klasy, przygotowuje dekoracje stołu wigilijnego dla swojej klasy oraz świąteczny poczęstunek.

WIECZÓR OZDÓB CHOINKOWYCH:

Wieczór ozdób choinkowych odbędzie się w piątek, 22-go grudnia w godzinach od 7:45 PM do 8:30 PM w kafeterii. Dotyczy to klas młodszych, do klasy 4 włącznie.

WYSTAWA CHOINEK W NASZYM BIULETYNIE

ZAPRASZAMY DO NADSYŁANIA ZDJĘĆ WASZYCH CHOINEK. CHCEMY NIMI UDEKOROWAĆ NASZ ŚWIĄTECZNY BIULETYN (JUŻ ZA TYDZIEŃ). UCZNIOWIE, KTÓRZY NADEŚLĄ ZDJĘCIE SWOJEJ RODZINNEJ CHOINKI, OTRZYMAJĄ PO ŚWIĘTACH DYPLOM I BĘDĄ MOGLI POCZĘSTOWAĆ SIĘ PĄCZKIEM. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH.

ZDJĘCIA NADSYŁAMY NA ADRES SZKOLNY: POLSKASZKOLANAPERVILLE@GMAIL.COM

PRZYPOMINAMY WSZYSTKIM RODZICOM I UCZNIOM, ŻE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM – OKRESIE DAWANIA BIEDNIEJSZYM – ZBIERAMY PO $1.00 OD KAŻDEGO UCZNIA NA PREZENTY DLA TRZECH SIEROT Z NAPERVILLE.

ZA UZBIERANE PIENIĄŻKI CHCIELIBYŚMY KUPIĆ DLA SIEROT KOŁDRY ORAZ ZIMOWE BUTY.

SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!

Drodzy rodzice, prosimy zamówienie zdjęć klasowych do końca grudnia. Prosimy o podanie koperty przeznaczonej na zdjęcia, które dzieci otrzymały w szkole oraz załączyć wyliczone pieniążki (gotówka). ZDJĘCIA MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ.

WRACAMY DO SZKOŁY PO NOWYM ROKU DOPIERO 12-GO STYCZNIA 2018