Wiadomości szkolne 3/9/2018

16 Mar

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  3. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  4. Kaczor and Assoc. LTD
  5. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  7. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  8. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski
  9. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  12. Anna Lebiecka-Helma – Farmers Insurance
  13. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  15. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

PRZYPOMINAMY, ŻE UPŁYNĄŁ TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ. PROSIMY O NIEZWŁOCZNE UREGULOWANIE NALEŻNOŚCI.

W związku z kończącym się rokiem szkolnym oraz okresem rozliczeniowym (szkoła musi uregulować opłaty za wynajem budynku) zwracamy się z uprzejmą prośbą do rodziców o uregulowanie wszystkich zaległych opłat nie później niż do końca marca bieżącego roku. Szkole obecnie brakuje funduszy na wynagrodzenie dla nauczycieli, gdyż wyjątkowo dużo rodzin zalega z opłatami.

Informujemy również, że w tym roku szkolnym, wprowadzamy dodatkową opłatę za spóźnienie. Każda rodzina, która do końca marca nie ureguluje opłaty za czynsz będzie miała doliczone $20 od dziecka za każdy rozpoczęty miesiąc (kwiecień i maj). Prosimy nie zwlekać.

PRZYPOMINAMY PAŃSTWU O DYŻURACH – ZA NIEODPRACOWANY DYŻUR DOLICZANA JEST OPŁATA W WYSOKOŚCI $40 OD RODZINY.

KONKURS RECYTATORSKI

• Konkurs recytatorski pod hasłem: 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się 16 marca na ostatniej godzinie lekcyjnej (7:45-8:30) w kafeterii szkolnej
  • Do konkursu mogą przystąpić po 2 osoby z każdej klasy wskazane przez nauczyciela
  • Nauczyciele posiadają zestawy wierszy do wyboru
  • Termin zgłaszania uczestników upłynął 9 marca
  • Na konkurs zaproszone są klasy, z których uczniowie zgłosili się do udziału w konkursie. Pozostałe klasy mogą uczestniczyć jeśli wychowawca zgłosił to do dyrekcji
  • Uczniowie oraz nauczyciele zabierają wszystkie rzeczy ze sobą do kafeterii; nie wracają do klas po zakończeniu konkursu
  • Uczestnikom życzymy powodzenia!

ORGANIZUJEMY W SZKOLE ZBIÓRKĘ FUNDUSZY DLA POTRZEBUJĄCEJ POLSKIEJ BABCI Z NAPERVILLE, KTÓRA OPIEKUJE SIĘ TRÓJKĄ OSIEROCONYCH WNUCZĄT. PANI KRYSTYNA JEST CIĘŻKO CHORA I POMOC ŻYCZLIWYCH LUDZI JEST JEJ NIEZMIERNIE POTRZEBNA.