Wiadomości szkolne 3/23/2018

29 Mar

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  3. Kaczor and Assoc. LTD
  4. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  6. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  7. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski
  8. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  11. Anna Lebiecka-Helma – Farmers Insurance
  12. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  14. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  15. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Święta Wielkanocne już tuż tuż…

W polskim zwyczaju, w Niedzielę Wielkanocną po porannej rezurekcji rodzina zasiada do uroczystego śniadania wielkanocnego, które rozpoczyna się składaniem życzeń wielkanocnych i dzieleniem się święconką z koszyczka. Na stołach znajdują się jajka, wędliny, wielkanocne baby i mazurki. Oby we wszystkich domach polonijnych naszej społeczności szkolnej było miejsce na polską tradycję.

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”. Najlepsze życzenia od dyrekcji naszej szkoły.

KALENDARZ NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE

30 – nie ma zajęć szkolnych

KWIECIEŃ

6 – nie ma zajęć szkolnych