Wiadomości szkolne 4/27/2018

27 Kwi

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  4. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  5. Polski Elvis Presley – Jarek Spychalski
  6. Polish Friends of Naperville – od 2016 roku spotkania odbywają się nieregularnie; informacje o spotkaniach można odnaleźć na Facebook
  9. Anna Lebiecka-Helma – Farmers Insurance
  10. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  12. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  13. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  14. „The Nest” – ekologiczne przedszkole Naperville (630) 287-0308 – VIDEO
  15. Kaczor and Assoc. LTD

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

PRZYPOMINAMY, ŻE UPŁYNĄŁ TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ. PROSIMY O NIEZWŁOCZNE UREGULOWANIE NALEŻNOŚCI. W TYM ROKU SZKOLNYM DOLICZAMY W KWIETNIU I MAJU PO $20 ZA SPÓŹNIENIE OD KAŻDEGO DZIECKA. OD NAJBLIŻSZYCH ZAJĘĆ UCZNIOWIE, KTÓRZY ZALEGAJĄ Z OPŁATAMI NIE BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W ZAJĘCIACH. JEST WIELE RODZIN, KTÓRE ZALEGAJĄ JEDYNIE OPŁATĘ ZA SPÓŹNIENIE BĄDŹ DYŻUR. JEŚLI DZIECKO OTRZYMAŁO W SZKOLE LUB POCZTĄ PRZYPOMNIENIE O PŁATNOŚCI, PROSIMY O NIEZWŁOCZNY KONTAKT Z DYREKCJĄ.

PRZYPOMINAMY PAŃSTWU O DYŻURACH – ZA NIEODPRACOWANY DYŻUR DOLICZANA JEST OPŁATA W WYSOKOŚCI $40 OD RODZINY.

KALENDARZ SZKOLNY

KWIECIEŃ

27 – zajęcia odwołane – z przyczyn od nas niezależnych

MAJ

4 – normalne zajęcia w szkole – trwa rejestracja na rok szkolny 2018/2019, matura z geografii
5 – SOBOTA – Parada 3-majowa
11 – normalne zajęcia w szkole – trwa rejestracja na rok szkolny 2018/2019, matura z polskiego
18 – normalne zajęcia w szkole – trwa rejestracja na rok szkolne 2018/2019 – zakończenie roku szkolnego – świadectwa będą rozdawane uczniom przez wychowawczynie w klasach

FEED MY STARVING CHILDREN

Szkoła nasza zarejestrowana jest ponownie do wzięcia udziału we wspaniałej akcji Feed My Starving Children na wtorek 1-go maja 2018 roku.

Wspólne wyjście naszej szkoły do FMSC: