Wiadomości czerwcowe

24 Czer
  1. Rejestracja na nowy rok szkolny 2018/2019 będzie przyjmowana do końca czerwca. Po tym terminie będzie obowiązywała opłata w wysokości $25 od każdego ucznia za spóźnienie (nie dotyczy nowo zapisanych rodzin).
  2. W dziale O SZKOLE  można znaleźć informacje dotyczące WARUNKÓW REJESTRACJI.
  3. W dziale DLA RODZICÓW można znaleźć FORMULARZ REJESTRACYJNY na rok szkolny 2018/2019. Opłata rejestracyjna ($100 od ucznia) jest częścią rejestracji i musi być uiszczona w przeciągu 2 tygodni od wysłania karty rejestracyjnej. Rejestracja jest nieważna i uczeń nie będzie wprowadzony na listę studentów jeśli ta należność nie będzie dokonana w terminie.
  4. FORMY NA PODRĘCZNIKI znaleźć można w dziale DLA RODZICÓW (PODRĘCZNIKI).  Prosimy o wysyłanie wypełnionych form na adres: Polish School in Naperville, P.O. BOX 9565, Naperville IL 60567-9565. Opłaty za podręczniki będą przyjmowanie wyłącznie w formie gotówki pierwszego dnia szkoły.
  5. Więcej informacji na temat rozpoczęcia roku szkolnego oraz detale dotyczące kalendarza szkolnego zamieszczone będą w sierpniowych wiadomościach szkolnych krótko przed rozpoczęciem roku szkolnego.
  6. Kontakt: Barbara Pańczyk (tel/text: (630) 922-1751,email: dbspanczyk@msn.com
  7. POSZUKUJEMY HISTORYKA LUB POLONISTY DO PROWADZENIA ZAJĘĆ Z HISTORII W KLASACH STARSZYCH
  8. POSZUKUJEMY KATECHETY DO KLAS MŁODSZYCH
  9. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w piątek 7-go września – tego dnia odbędą się normalne zajęcia w godzinach 5:30-8:30 PM.