Wiadomości sierpniowe 8/12/2018

12 Sier
  1. Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 oraz pierwsze regularne zajęcia lekcyjne odbędą się w piątek 7-go września w godzinach 5:30-8:30 PM. Przypominamy, że rejestracji należy dokonać najpóźniej 31-go sierpnia, aby dziecko znalazło się na liście uczniów i aby mogło uczestniczyć w pierwszych zajęciach lekcyjnych. Do klasy wejść będą mogli tylko uczniowie, których nazwisko widnieje na liście uczniów. Listy uczniów rozwieszone będą w szkole. Dziękujemy za współpracę.
  2. Bardzo niewiele wpłynęło zamówień na podręczniki. Jest to bardzo niepokojące, gdyż podręczniki zamawiane we wrześniu zostają dostarczane z ogromnym opóźnieniem i uczniowie przez pierwsze tygodnie szkoły nie mają koniecznych materiałów. Hurtownia podręczników będzie nieczynna końcem sierpnia. Uczniowie, których rodzice nie zamówią podręczników do 19-go  sierpnia nie dostaną  swoich podręczników przez stosunkowo długi okres czasu (najwcześniej w drugiej połowie września). Prosimy o niezwłoczne zamówienie podręczników.
  3. W tym roku nie wpłynęły rejestracje do klasy PSL w związku z tym klasa nie będzie otwarta.
  4. Prosimy rodziców o zgłoszenie siebie do pomocy przy rozprowadzaniu podręczników. Pomoc ta będzie uznana za odpracowany dyżur. Dziękujemy. Kontakt do dyrektor Barbary Pańczyk: (630) 922-1751
  5. Zapraszamy sponsorów do umieszczania swoich reklam na naszej stronie. Od września zaczynamy umieszczać pierwszych sponsorów. Dziękujemy za wsparcie. Kontakt do moderatora szkoły: polskaszkolanaperville@gmail.com
  6. Wszelkie pytania prosimy kierować do dyrektor Barbary Pańczyk: (630) 922-1751