Wiadomości z ostatniej chwili 12/4/2018

04 Gru
Drodzy Rodzice,
W dniu 7 grudnia polskie zajęcia lekcyjne zostały ponownie odwołane przez dystrykt szkolny 204.
Niestety w tym dniu nie ma wolnych pomieszczeń w bibliotece, żeby przeprowadzić zajęcia z języka polskiego. Nauczyciele nauczania początkowego (kl. 0 – 4) w zamian za to proponują spotkanie 8 grudnia (w sobotę) w Alive Center w godzinach 5:00-7:00 wieczorem. Szkoła zapewni dzieciom podwieczorek.
O godzinie 7:30 istnieje możliwość spotkania z Mikołajem, który będzie rozdawał paczki tylko dla dzieci, których rodzice wcześniej przynieśli prezenty (zapakowane i podpisane). Proszę zapoznać się z poniższymi informacjami.
Program:
  • 5:00 – 5:15 – przyjście szkolnych dzieci
  • 5:15 – 6:00 – w grupach robienie ozdób choinkowych z nauczycielami
  • 6:00 – 6:30 – występy zespołu „Mała Wisła” oraz nauka tradycyjnych polskich tańców ludowych
  • 6:30 – 7:00 – pogadanka o świętach, czytanie o Mikołaju, nauka kolęd
  • 7:00 – szkolne dzieci są odbierane przez rodziców i idą do domu (Jeżeli rodzice chcieliby odebrać dzieci o godzinie 8-ej, to przyprowadzając dziecko, muszą przynieść dla niego zapakowany i podpisany prezent wartości do $20).
  • 7:00 – 7:30 – występ kapeli
  • 7:30 – przyjście Mikołaja, prezenty
  • 8:00 – szkolne dzieci (których rodzice przynieśli prezenty) są odbierane przez rodziców

Rodzice po przyprowadzeniu dziecka mogą również zostać i uczestniczyć w spotkaniu, wtedy muszą zapłacić przy wejściu $10 od osoby, informując, że są szkolnym rodzicem oraz przynieść świąteczną potrawę do wspólnego poczęstunku.

Szkolne dzieci nie płacą za wstęp.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa dzieci najpóźniej do czwartku – 6 grudnia.

Adres: Alive Center, 500 W 5th Ave., Naperville, IL 60563

Rodzice, którzy chcą wcześniej kupić bilety wstępu dla siebie lub dla swojej rodziny, mogą to zrobić w:
  1. Garden Fresh Market (Customer Service Desk) – 955, #1, W 75th St, Naperville
  2. Gold Coast Domestic Agency – 800 Ogden Ave # 3, Downers Grove