Wiadomości szkolne 2/18/2019

18 Lu

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  5. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  6. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  7. Riverview Body Shop – Frank (630) 696-7410
  8. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  10. JG Atelier – Flower Design (773) 289-8514
  11. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  12. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Przypominamy, że w najbliższy piątek 22-go lutego nie ma zajęć. Spotykamy się w piątek 1-go marca.

KALENDARZ NA MARZEC:

• 1 – normalne zajęcia w szkole
  • 8 – nie ma zajęć szkolnych
  • 15 – normalne zajęcia w szkole – Konkurs „Mam Talent” – szczegóły poniżej
  • 22 – normalne zajęcia w szkole
  • 29 – nie ma zajęć szkolnych

Konkurs talentów

Chcieliśmy zwrócić uwagę, że zaszła zmiana w kalendarzu dotycząca Konkursu „Mam Talent”.

Zapraszamy chętnych do udziału w konkursie. Pokażcie się. Zaprezentujcie się przed koleżankami i kolegami. Bądźcie dumni ze swojej wyjątkowej, nietypowej umiejętności. Rejestracji można jeszcze dokonacie w piątek 1-go marce – karty rejestracyjne u dyrekcji. Jest to ostateczny termin rejestracji. Jeżeli do udziału w konkursie nie zgłosi się przynajmniej 10 uczestników – konkurs się nie odbędzie.

Konkurs odbędzie się w kafeterii szkolnej 15-go marca na ostatniej lekcji (7:45-8:30).

Zaległe opłaty za szkołę

Drodzy rodzice. Minął już termin opłat za szkołę, a jeszcze mnóstwo rodzin nie uiściło zaległej opłaty. Prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się w tej sprawie z dyrekcją. Dziękujemy za współpracę.

Dyżury

Przypominamy, że każda rodzina proszona jest o odpracowanie dyżuru raz w roku szkolnym. Prosimy o wpisywanie się na listę.

ZDJĘCIA KLASOWE DO ZAMÓWIENIA

Osoby zainteresowane kupnem zdjęcia klasowego proszone są o kontakt z panem Pawłem – Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776

Ogłoszenie

Uczeń klasy drugiej zgubił ćwiczenia „Asy z II klasy”. Jego imię i nazwisko (Daniel Dolega) było naklejone z przodu na okładce. Prosimy rodziców o sprawdzenie plecaków swoich pociech (drugoklasistów) czy przez nieuwagę jego ćwiczenia nie zostały spakowane wraz z podręcznikami waszych dzieci. Gdyby książeczka się odnalazła prosimy o skontaktowanie siebie w tej sprawie z wychowawcą. Dziękujemy za pomoc.