Wiadomości szkolne 3/18/2019

18 Mar

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  4. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga

2. Zuzanna Wegiera
  3. Milena i Kamila Szczepanik, Zuzanna Wegiera, Hanna Ciechanowicz

OPŁATY ZA SZKOŁĘ I DYŻURY

Prosimy o spłaty w terminie:

Szkoła nasza utrzymuje się jedynie z opłat za szkołę. Nie mamy dotacji ze stanu czy ambasady. Nie mamy więc dodatkowych źródeł. Jeśli Państwo nie płacicie w terminie, szkoła nie ma pieniędzy na opłatę za wynajem budynku ani wypłatę dla nauczycieli. Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji ekonomicznej, dlatego nie podnosimy czesnego i dajemy tym rodzinom, które nie są w stanie uiścić opłaty w terminie do końca roku kalendarzowego, możliwość rozłożenia należnej opłaty na raty.

Niestety z uwagi na to, że mnóstwo rodzin zalega jeszcze z opłatami, zmuszeni jesteśmy wprowadzić dodatkową opłatę DLA ZALEGAJĄCYCH RODZIN w wysokości $20 od każdego dziecka za każdy rozpoczęty miesiąc począwszy od stycznia. Wszelkie uwagi i pytania w tej sprawie prosimy kierować do dyrekcji.

$40 – dyżur:

Każda rodzina rejestrująca dziecko do naszej szkoły ma obowiązek odpracowania dyżuru szkolnego raz w roku. Dyżur jest konieczny ze względu na bezpieczeństwo naszych uczniów. Rodziny, które nie odpracują dyżuru szkolnego będą miały podwyższoną opłatę czesnego za szkołę ‚tuition’ w następnym roku szkolnym o $40.00 od rodziny.
W szkole dostępna jest lista dyżurów. Zachęcamy do wybrania sobie wygodnego terminu i zgłoszenia się na dyżur. Lista dyżurnych uaktualniana będzie w dziale „Dyżury”.

FEED MY STARVING CHILDREN

Jak co roku uczestniczyliśmy w pakowaniu żywności dla potrzebujący dzieci. Tym razem wybraliśmy się do FMSC 18 lutego. Oprócz naszej szkoły były również inne grupy. Wspólnie przez 1,5 godziny zapakowaliśmy 159 kartonów, w których było ponad 34 tysiące torebek z pełnowartościowym jedzeniem. Dziękuję pani dyrektor Pańczyk oraz wszystkim rodzicom i ich dzieciom za uczestnictwo. – Kasia Nalaskowska

ALBUM ZDJĘĆ Z WYJŚCIA DO FMSC

GRATULACJE MADOX!!!