Wiadomości szkolne 4/8/2019

08 Kwi

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  2. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  3. Riverview Body Shop – Frank (630) 696-7410
  4. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  6. JG Atelier – Flower Design (773) 289-8514
  7. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  8. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  11. Dr. Monika Tyszkowski DDS – Smiles Of Lombard

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Miała świat u swych stóp. Dzisiaj (8-go kwietnia) mija 110 lat od śmierci Heleny Modrzejewskiej

Była pierwszą i tak naprawdę jedyną polską aktorką, która odniosła wielki i niepodważalny sukces zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Miała wielu adoratorów, w tym Henryka Sienkiewicza, ale wiodła życie dalekie od skandali. Zanim podbiła świat, przeżyła wiele dramatów – śmierć córki i rozłąkę z porwanym na cztery lata przez ojca synem. Zagrała blisko trzysta wybitnych ról, w ponad sześciu tysiącach spektakli, a jej specjalnością był Szekspir. Jednak zdaniem wielu znawców tematu jej największą kreacją była… ona sama. Mija 110 lat od śmierci Heleny Modrzejewskiej. CZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

WAŻNE INFORMACJE

INFORMACJA DOTYCZĄCA KALENDARZA NA KWIECIEŃ

Przez kolejne trzy piątki (12, 19, 26-go kwietnia), z przyczyn od nas niezależnych, zajęcia zostały odwołane. Wracamy do szkoły w piątek 3-go maja.

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZALEGŁYCH OPŁAT

Przypominamy i zwracamy się z gorącą prośną o uregulowanie zaległych opłat za szkołę. Czeki można wysyłać na adres korespondencyjny szkoły: Polish School in Naperville, P.O. BOX 9565, Naperville, IL 60567-95653.

INFORMACJA DOTYCZĄCA SPOTKANIA PANI DYREKTOR Z RODZICAMI

Spotkanie Dyrekcji z rodzicami odbędzie się w kafeterii szkolnej w piątek 3-go maja o godz. 7:45 PM.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PARADY TRZECIO-MAJOWEJ

Do 10-go kwietnia można zgłaszać udział w Paradzie 3-go Maja. Jeśli będzie za mało chętnych, szkoła nasza wyjątkowo nie weźmie udziału w tegorocznej paradzie.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PIKNIKU SZKOLNEGO

Zapraszamy wszystkich na piknik szkolny do Frontier Sport Complex w Naperville w sobotę 18-go maja w godzinach od 4:00 PM do 8:00 PM. Wstęp oraz poczęstunek jest wolny. W programie muzyka, gry i zabawy dla dzieci.

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAPISÓW NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Zapisy na nowy rok szkolny 2019/2020 zaczynamy początkiem maja. Już wkrótce uaktualniony będzie formularz rejestracyjny. Prosimy o cierpliwość.