Wiadomości szkolne 5/6/2019

06 Maj

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  2. Dr. Beata Dederowski DDS – Lemont Dental Clinic
  4. JG Atelier – Flower Design (773) 289-8514
  5. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  6. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  9. Dr. Monika Tyszkowski DDS – Smiles Of Lombard
  11. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  12. Riverview Body Shop – Frank (630) 696-7410

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW:

PIKNIK SZKOLNY

• KIEDY – 25-go maja od 4:00 do 8:00 PM
  • GDZIE – w Knoch Knolls Park w Naperville – trzeba będzie przejść przez most, żeby dojść do polany, na której odbędzie się piknik
  • SERWUJEMY: kiełbasę, chleb, ogórki kiszone, bigos, wodę, ciasto
  • CO POTRZEBA – rodzice proszeni są o przyniesienie krzesełek, drewna oraz patyków do smażenia kiełbasy

KALENDARZ NA MAJ

• 3 – normalne zajęcia w szkole – trwa rejestracja na rok szkolny 2019/2020
  • 4 – SOBOTA – Parada 3-majowa – każda rodzina wybiera się na własną rękę; niestety w tym roku nie wybieramy się jako grupa gdyż nie mieliśmy wystarczająco chętnych
  • 10 – normalne zajęcia w szkole – trwa rejestracja na rok szkolny 2019/2020
  • 17 – normalne zajęcia w szkole – trwa rejestracja na rok szkolny 2019/20201
  • 24 – normalne zajęcia w szkole – trwa rejestracja na rok szkolny 2019/2020
  • 25 – SOBOTA – piknik szkolny
  • 31 – normalne zajęcia w szkole – zakończenie roku szkolnego

ZALEGŁE OPŁATY

Drodzy Państwo, jeszcze mnóstwo rodzin nie uregulowało zaległości za bieżący rok. Prosimy o niezwłoczny kontakt. Termin ostateczny już minął. Jeśli otrzymaliście Państwo od nas mailem list z prośbą o uregulowanie należności, dziecko Wasz jest narażone na nieotrzymanie świadectwa. Szkoła boryka się z opłatami za wynajem budynku oraz z wypłatami dla nauczycieli gdyż nie wpłynęło jeszcze ponad $20,000 za czesne. Będziemy zmuszenie zaostrzyć przepisy na najbliższy rok. Jest to ogromy stres dla wszystkich zaangażowanych w prowadzenie szkoły. Musicie Państwo wiedzieć, że dla wielu z nas jest to praca wolontariacka, a problem jaki dotyka nas co roku z zaległymi opłatami to ogrom dodatkowej pracy. Prosimy o jak najszybszy kontakt.

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Prosimy o wypełnianie rejestracji na rok 2019/2020. Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nowymi warunkami rejestracji, które zamieściliśmy na stronie z formularzem.

SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW

Z uwagi na to, że niektóre podręczniki ulegną zmianie, wstrzymujemy się ze sprzedażą podręczników w maju. Już wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących tego tematu. Przepraszamy za podanie błędnej informacji w ubiegłym tygodniu.