Wiadomości sierpniowe

17 Sier

Co słychać? Najważniejsze informacje w pigułce:

Trwa rejestracja

Przypominamy, że wciąż trwa rejestracja. Bardzo prosimy o dokonanie rejestracji jeszcze w tym tygodniu. W środę odbędzie się spotkanie nauczycieli i przydzielenie klas. Chcielibyśmy mieć do tego czasu większość uczniów zarejestrowanych. Prosimy o dokonania rejestracji:

• wypełnij elektroniczną formę rejestracyjną
  • wyślij opłatę rejestracyjną (czek) na adres: PO Box 9565, Naperville IL 60567

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WARUNKÓW REJESTRACJI ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TUTAJ

Kalendarz na rok szkolny 2019/2020

Zaznaczamy, że dystrykt szkolny 204 zastrzega sobie prawo do zmian w kalendarzu w ciągu roku szkolnego. Roczny program zajęć obejmuje 120 godzin lekcyjnych.

• Wrzesień 6, 13, 20, 27
  • Październik 4, 11, 18
  • Listopad 1, 8, 15, 22
  • Grudzień 6, 13, 20
  • Styczeń 10, 17, 24, 31
  • Luty 7, 14, 21, 28
  • Marzec 6, 13, 20, 27
  • Kwiecień 17, 24
  • Maj 8, 15, 22

Potrzebni dyżurni

Potrzebni dyżurni do rozprowadzenia podręczników, dyżurowania przy łazienkach oraz przy głównych drzwiach w pierwszym dniu zajęć. Prosimy zgłaszać się telefonicznie 630-922-1751.

Zajęcia w szkole

Wchodzimy do szkoły o godz. 5:15. Zajęcia lekcyjne trwają od godz. 5:30 do 8:30. Główne drzwi wejściowe (nr. 1 północna strona parkingu) będą zamknięte od godz. 6:00 do godz. 8:00 dla naszego i dzieci bezpieczeństwa.

Przerwa na posiłek

Przerwa na posiłek (dzieci przynoszą swoje jedzenie) w kafeterii od godz. 6:45 do 7:15.

Prosimy o wsparcie dla pani Aliny Polak

Ze smutkiem zawiadamiamy, że nasza pani Ala Polak, która od lat uczyła i wychowywała swoich podopiecznych z zerówki jest w szpitalu po rozległym zawale i nie biedzie mogła kontynuować w tym roku współpracy z nami. Prosimy o dołączenie się do akcji wsparcia rodziny w trudnej sytuacji: GoFundMe

Poszukujemy

• Asystentki do przedszkola (może być uczennica szkoły średniej)
  • Nauczyciela do zerówki
  • Katechetki do klas młodszych (klasa 1-4)

Ogłoszenie

Potrzebna kobieta na zastępstwo w serwisie sprzątającym w październiku tego roku. Samochód, prawo jazdy i doświadczenie w pracy przy sprzątaniu wymagane. Po informacje prosimy dzwonić 630-205-3580.