RSS

Ważna wiadomość

10 Wrz

Drodzy rodzice.

Z uwagi na to, że w ostatniej chwili zapisało się bardzo dużo dzieci do grupy przedszkolnej, musimy tę klasę podzielić. Klasa najmłodszych naszych podopiecznych (P3 i P4) zapowiadała się być bardzo nieliczną jeszcze do ostatniego tygodnia. Niestety o tej porze roku większość nauczycieli ma już zajęcie przy którejś z polskich szkół.

Zwracamy się do Was wszystkich z prośbą o ‚rozpylenie’ tej wiadomości, że szkoła nasza poszukuje nauczycielki do przedszkola. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami zapewnimy naszym maluchom odpowiednią opiekę.

Dziękujemy, Dyrekcja Polskiej Szkoły im. Heleny Modrzejewskiej w Naperville

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 10 września, 2019 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: