Wiadomości szkolne 12/19/2019

19 Gru

PAMIĘTAMY PANIĄ ALINĘ POLAK

WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI DLA WŁAŚCICIELI SKLEPU GARDEN FRESH MARKET

Klasa druga, pod okiem wychowawcy Agnieszki Bogdan, wykonała z okazji Święta Dziękczynienia w olbrzymim formacie laurki dla naszego sponsora Garden Fresh Market. Był to wyraz wdzięczności za wsparcie i dobre serce dla naszej szkoły. Laurki zostały dostarczone do sklepu i tam wywieszone dla klientów.

MIKOŁAJKI 12/7/2019

Obszerny album ze zdjęciami zda ci relację z udanego wieczoru.

ZDJĘCIA Z MIKOŁAJEK

PRZYPOMINAMY O OPŁACIE ZA SZKOŁĘ I DYŻURACH

Drodzy rodzice, przypominamy, że termin opłaty za szkołę minął końcem listopada. Termin przesunęliśmy do końca grudnia. Przypominamy, że aby uniknąć dodatkowej opłaty za spóźnienie ($25 od każdego dziecka za każdy rozpoczęty miesiąc), należy uiścić opłatę osobiście w najbliższy piątek, bądź wysłać pocztą nie później niż 31-go grudnia (liczy się stempel pocztowy).

Przypominamy również o zapisywaniu się na dyżury. Rodzinom, które nie odpracują w tym roku dyżuru, w przyszłym roku opłata za szkołę podwyższona będzie o $40 od rodziny.

Dziękujemy za współpracę.

KARTKA DLA POLSKIEGO KOMBATANTA

Dzieci z klasy „0” wzięły udział w akcji „Karta Dla Polskiego Kombatanta.” Uczniowie pięknie udekorowali kartę świąteczną i podpisali się pod życzeniami. Kartka już niedługo dotrze do jednego z weteranów II wojny światowej.

KALENDARZ NA NAJBLIŻSZE TYGODNIE

1. W piątek 20-go grudnia spotykamy się w szkole raz ostatni przed przerwą świąteczną.
  2. Wznowienie zajęć w naszej szkole 10-go stycznia 2020 – rozpoczęcie drugiego półrocza.
  3. W kolejny piątek stycznia (17-go) odbędą się Jasełka – przesunięte z dnia 20-go grudnia. Klasa 4 pod wychowawstwem pani Krystyny Sałabaj i przy współpracy pani katechetki Zofii Kołodziej przedstawią Jasełka w kafeterii na ostatniej godzinie lekcyjnej (7:45-8:30).

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Boże Narodzenie wkrótce, więc życzymy Wam szczerze

Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę

Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni

Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei

By spełniło się choć jedno z Waszych marzeń

Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!

ZABAWA KARNAWAŁOWA 1/25/2020

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  4. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga