Wiadomości szkolne 1/20/2020

20 Sty

JASEŁKA

Klasa czwarta wystawiła w miniony piątek Jasełka. Więcej wspomnień z tej niezapomnianej uroczystości już za tydzień.

Prosimy rodziców o przesłanie zdjęć na adres szkolny: polskaszkolanaperville@gmail.com

WYWIADÓWKI – ZAPRASZAMY

Już w najbliższy piątek 24-go stycznia zapraszamy rodziców na wywiadówki z nauczycielami. Głównym tematem wywiadówek zazwyczaj jest omawianie wyników nauczania i zachowania uczniów.

Nawet w dzisiejszym świecie cyfrowej komunikacji – bezpośrednie spotkania rodziców z pedagogami uczącymi ich pociechy są konieczne i nie mogą zostać zastąpione przez elektroniczne dzienniki czy mailowy bądź telefoniczny kontakt. Gorąco zapraszamy!

ROZKŁAD WYWIADÓWEK 1/24/2020

STUDNIÓWKA – MATURA

Miejmy nadzieję, że nasi tegoroczni maturzyści niekoniecznie myślą już o wakacjach. Najpierw czeka ich matura. Zdali już maturę z historii. Zaliczyć trzeba jeszcze język polski i geografię.

Ale póki co, czeka ich niezapomniany bal przedmaturalny. Już w najbliższą sobotę 5-cioro naszych maturzystów weźmie w nim udział.

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI

Drodzy rodzice. Prosimy o rozpylenie tej wiadomości. Poszukujemy nauczyciela geografii i nauczania początkowego, którzy mogliby podjąć pracę w naszej szkole od przyszłego roku szkolnego. Dziękujemy.

FLAVOR OF POLAND – oglądajmy z naszymi dziećmi – fantastyczny serial kulinarno-turystyczny

Czy wiecie, że znane na całym świecie bułki Bagel pochodzą z… Polski? Tak wywodzą się z wszystkim znanych krakowskich obwarzanków.

Premierowy odcinek Flavor od Poland zabrał nas na wyprawę po Krakowie. W minioną sobotę Aleksandra August oprowadzała nas po Warszawie, a w najbliższą sobotę czeka nas wycieczka po Rzeszowie. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji.

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  3. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  4. JG Atelier – Flower Design (773) 289-8514
  7. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  8. Dr. Monika Tyszkowski DDS – Smiles Of Lombard
  9. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  11. Biovita Green Pharmacy
  12. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.