Wiadomości szkolne 3/2/2020

• 13 – nie ma zajęć szkolnych – odwołane przez dystrykt 204
  • 20 – normalne zajęcia w szkole
  • 27 – normalne zajęcia w szkole – próbna Matura z Geografii

KONKURS MAM TALENT – GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

PIERWSZA GRUPA

• Izabela Jarosz – Zerówka – wiersz Jana Brzechwy “Żuk” – PIERWSZE MIEJSCE W PIERWSZEJ GRUPIE
  • Max Bochenek – klasa 1 i Mikołaj Bochenek – 3-latki – szalony taniec –DRUGIE MIEJSCE W PIERWSZEJ GRUPIE
  • Matylda Baran – klasa 1 – taniec

DRUGA  GRUPA

• Karl Konieczny – klasa 2 – wiersz “Jesienią jesienią” – PIERWSZE MIEJSCE W DRUGIEJ GRUPIE
  • Laura Gabrus – klasa 2 i Julia Barnat – klasa 2 – jako duet – piosenka “Oto jest dzień – DRUGIE MIEJSCE W DRUGIEJ GRUPIE
  • Adam Zelek – klasa 2 i Julia Zelek – klasa 3 – sztuczki magiczne

TRZECIA GRUPA

• Emilka Kalinowski – klasa 3 – piosenka “Uwierzyć Snom” z filmu “Kraina Lodu” – PIERWSZE MIEJSCE W TRZECIEJ GRUPIE
  • Julia Bochenek – klasa 3 – taniec – DRUGIE MIEJSCE W TRZECIEJ GRUPIE
  • Oliwia Kamiński – klasa 3 – wiersz Jana Brzechwy “Kłamczucha”
  • Adam Pruszyński – klasa 3 – taniec
  • Jessica Knaga – klasa 3 – wiersz Jana Brzechwy “Mucha”

CZWARTA GRUPA

• Hanna Strzałkowski – klasa 4 – wiersz Władysława Bełzy “Modlitwa polskiego dziewczęcia” – PIERWSZE MIEJSCE W CZWARTEJ GRUPIE
  • Aniela Strzałkowski – klasa 10 – wiersz Cypriana Kamila Norwida „Moja Piosnka” – PIERWSZE MIEJSCE W CZWARTEJ GRUPIE – ex aequo
  • Maja Kamiński – klasa 6 – taniec hip-hop – DRUGIE MIEJSCE W CZWARTEJ GRUPIE
  • Victoria Klyś – klasa 5 – utwór zagrany na pianinie “Sunset Serenade”

PARADA 3-MAJA

• 1-go maja – nie ma zajęć szklonych
  • 2-go maja – SOBOTA – Parada 3-majowa – wybieramy się jako grupa jeśli zgłosi się 50 chętnych osób

Bardzo zapraszamy już teraz aby zapisać się na listę uczestników parady. Lista u dyrekcji.

OPŁATY ZA SZKOŁĘ

Drodzy państwo, z dniem 1-go marca została doliczona opłata $25 od dziecka do rodzinnego czesnego tym rodzinom, które do tej pory jeszcze nie uregulowały należnej opłaty. Prosimy nie zwlekać z opłatą.

DYŻUR SZKOLNY

Drodzy rodzice. Potrzebujemy Waszej pomocy. Potrzebujemy Was na dyżur szkolny. Prosimy zgłaszać się do dyrekcji. Rodziny, które nie odpracują dyżuru w tym roku będą miały podwyższone czesne o $40.

LEKCJA GEOGRAFII

Klasa siódma bawiła się w geologów. Uczniowie poszukiwali złóż surowców mineralnych. Efekt zadziwiający. Znaleźli węgiel kamienny, krzemień, siarkę i sól kamienną. Rodzice, zapytajcie swoje dzieci co ciekawego na tej wyjątkowej lekcji odkryły.

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  3. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  4. Dr. Monika Tyszkowski DDS – Smiles Of Lombard
  5. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  7. Biovita Green Pharmacy
  8. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.
  9. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  10. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor