3/15/2020

23 Mar

Obserwując jak dynamicznie zmienia się sytuacja spowodowana rozprzestrzenianiem się wirusa COVI19 prosimy o rozsądek i odpowiedzialność, unikanie większych skupisk ludzi.

Uczniowie z dystryktów szkolnych w Naperville zajęcia w szkole amerykańskiej będą kontynuować on-line. Chcielibyśmy zachęcić do odrobienia dodatkowej pracy domowej z polskiej szkoły, którą otrzymacie od nauczycieli, tak aby zamknięcie szkół nie było dla uczniów formą dodatkowego czasu wolnego. Postarajmy się aby czas ten stanowił dla nich okres nauki w warunkach domowych i przeznaczony był min. na powtórzenie materiału dydaktycznego i wszelkiej pracy, która ma charakter edukacyjny.

Zwróćcie Państwo uwagę, aby ograniczyć kontakt dzieci z dorosłymi, zwłaszcza starszymi, którzy znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka, z osobami bardziej narażonymi na zarażenie. Nie zostawiajmy dzieci pod opieką dziadków. Bez konkretnej potrzeby nie przebywajmy w miejscach publicznych, gdzie gromadzi się znaczna liczba ludzi. Przestrzegajmy wszelkich nakazów i zaleceń władz. Kierujmy się troską o zdrowie wszystkich.

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi syna naszej nauczycielki Joli Kołacz, nagrania telewizyjnego z CNN.

Jacek Kołacz is talking about his research as it relates to anxiety people are feeling during the COVID-19 pandemic.

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  4. Biovita Green Pharmacy
  5. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.
  6. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  7. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor