RSS

3/15/2020

23 Mar

Obserwując jak dynamicznie zmienia się sytuacja spowodowana rozprzestrzenianiem się wirusa COVI19 prosimy o rozsądek i odpowiedzialność, unikanie większych skupisk ludzi.

Uczniowie z dystryktów szkolnych w Naperville zajęcia w szkole amerykańskiej będą kontynuować on-line. Chcielibyśmy zachęcić do odrobienia dodatkowej pracy domowej z polskiej szkoły, którą otrzymacie od nauczycieli, tak aby zamknięcie szkół nie było dla uczniów formą dodatkowego czasu wolnego. Postarajmy się aby czas ten stanowił dla nich okres nauki w warunkach domowych i przeznaczony był min. na powtórzenie materiału dydaktycznego i wszelkiej pracy, która ma charakter edukacyjny.

Zwróćcie Państwo uwagę, aby ograniczyć kontakt dzieci z dorosłymi, zwłaszcza starszymi, którzy znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka, z osobami bardziej narażonymi na zarażenie. Nie zostawiajmy dzieci pod opieką dziadków. Bez konkretnej potrzeby nie przebywajmy w miejscach publicznych, gdzie gromadzi się znaczna liczba ludzi. Przestrzegajmy wszelkich nakazów i zaleceń władz. Kierujmy się troską o zdrowie wszystkich.

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi syna naszej nauczycielki Joli Kołacz, nagrania telewizyjnego z CNN.

Jacek Kołacz is talking about his research as it relates to anxiety people are feeling during the COVID-19 pandemic.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 23 marca, 2020 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: