Wiadomości szkolne 4/1/2020

01 Kwi

To nie żart Primaaprilisowy!

Wygląda na to, że zajęcia w naszej szkole zostały odwołane do końca kwietnia.

Wciąż trudno uwierzyć w to, co się dzieje: mamy do czynienia z nieznaną, nową sytuacją z wydarzeniami, które ostatnio pochłonęły nasze życie. Epidemia koronawirusa Covid-19 zdewastowała i przeorganizowała nasze życie towarzyskie i zawodowe. Zmusiła nas do  nowych zachowań, innej organizacji życia, nauki i pracy. To dla nas wszystkich trudna sytuacja, ale powoli się w niej odnajdujemy. Najważniejsze w tym wszystkim jest chęć i zapał.

• Nauczyciele muszą poszukiwać nowych sposobów na lekcje prowadzone zdalnie, aby dokończyć program nauczania.
  • Uczniowie muszą uzbroić się w cierpliwość. Przypuszczamy, że okres nieopisanej radości minął i zaczął się okres nudy i tęsknoty za kolegami i koleżankami.
  • Zwracamy się z ogromną prośbą do rodziców i opiekunów o wyrozumiałość i współpracę; o pomoc w opracowaniu zadanej lekcji do przerobienia i o motywację. Aby była chęć i zapał.
  • Jesteśmy sobie po prostu potrzebni!

Bajka edukacyjna dla dzieci – Zespół Maskotki 2020

DODATKOWE INFORMACJE

• Wznawiamy zapisy na rok szkolny 2020/2021 już po Świętach Wielkanocnych.
  • Rodziny, które nie uiściły jeszcze opłaty za bieżący rok proszone są o kontakt z dyrekcją. Czeki mogą być wysyłane na adres szkoły.
  • Wiadomość dla seniorów – prosimy o rozpowszechnienie tej wiadomości – https://www.covidseniorshoppers.com/ – zakupy dla seniorów za darmo.

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Biovita Green Pharmacy
  3. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.
  4. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  5. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor