Wiadomości szkolne 4/18/2020

20 Kwi

POTWIERDZONA INFORMACJA

Gubernator J.B. Pritzker ogłosił w piątek, że szkoły w całym Illinois pozostaną zamknięte do końca roku szkolnego w celu dalszego spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa. W związku z tym zajęcia w naszej szkole kontynuowane będą zdalnie.

Dyrekcją zadecydowała kontynuowanie nauki przez kolejne 3 piątki (4/24, 5/1 i 5/8). Aby przerobić materiał potrzebowaliśmy 28 piątków. W związku z sytuacją jaka zapanowała i utrudnieniami jakie się pojawiły dodajemy jeden piątek. W sumie odpracujemy 29 piątków:

• 23 piątki do dnia 6-go marca włącznie – odbyły się normalnie
  • 6 piątków kiedy zajęcia prowadzone są zdalnie (3/20, 3/27, 4/17, 4/24, 5/1 i 5/8)

ROZDANIE ŚWIADECTW

Świadectwa uczniowie otrzymają we wrześniu. Prosimy o cierpliwość. Więcej informacji w tej sprawie podamy już wkrótce.

MATURA

Niestety w związku z sytuacją matura z geografii i języka polskiego nie mogła się odbyć w warunkach i terminach jakie były zaplanowane. Maturzyści przystąpią do matury z tych przedmiotów we wrześniu. Dokładny termin zapowiemy w czasie wakacji.

REJESTRACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Rozpoczynamy wirtualne zapisy na kolejny rok szkolny.

Prosimy o wypełnianie rejestracji na rok 2020/2021. Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nowymi warunkami rejestracji, które zamieściliśmy na stronie z formularzem.

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI

Z mijającym rokiem szkolnym żegnamy zasłużone nauczycielki: Panie Krysię Sałabaj i Danusię Slobodnik. Będzie nam ich bardzo brakować. Prosimy o pomoc w rozpyleniu wiadomości, że szkoła nasza potrzebuje nauczyciela do klasy 1-4 i geografa.

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  3. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  4. JG Atelier – Flower Design (773) 289-8514
  7. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  8. Dr. Monika Tyszkowski DDS – Smiles Of Lombard
  9. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  11. Biovita Green Pharmacy
  12. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.