Wiadomości szkolne – kwarantanna – 4/28/2020

28 Kwi

Fenomenalnie byłoby włączyć bajkę angielską z polskimi napisami dla niesłyszących. Trochę trudne ale nie niemożliwe. Na pewno warte spróbowania.

Piszcie do nas jak spędzacie czas że swoimi dziećmi podczas kwarantanny. Podzielimy się z innymi tutaj na łamach biuletynu. Co działa? Może macie jakieś genialne pomysły. Liczymy na was. Piszcie na adres: polskaszkolanaperville.com

Bierzmowanie – tymczasowo ustalono nowy termin

31 października o godz. 2:00 PM

Komunia – tymczasowo ustalono nowy termin

MATURA z historii i języka polskiego

MATURA z obydwu przedmiotów odbędzie się we wrześniu – dokładną datę podamy jak znany będzie już nam kalendarz naszego DYSTRYKTU na nowy rok szkolny.

Wirtualne zapisy na rok szkolny 2020/2021

Prosimy o wypełnianie rejestracji na rok 2020/2021. Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nowymi warunkami rejestracji, które zamieściliśmy na stronie z formularzem.

Nasi uczniowie pilnie uczą się pomimo kwarantanny. A może to nawet niezły sposób na nudę.

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor
  3. JG Atelier – Flower Design (773) 289-8514
  6. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  7. Dr. Monika Tyszkowski DDS – Smiles Of Lombard
  8. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  10. Biovita Green Pharmacy
  11. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.
  12. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga