Laurka dla dzielnych lekarzy i pielęgniarek

05 Maj

Oto laurka wykonana przez Maxa, naszego przedszkolaka. Dziękujemy w imieniu naszych uczniów wszystkim lekarzom i pielęgniarkom za trud w tym wyjątkowym czasie.

Mało który lekarz i mało która pielęgniarka jest w stanie „po prostu wykonywać swoją pracę”. Do większości pacjentów podchodzą autentycznie przejmując się stanem swoich podopiecznych. Za to przywiązanie, daleko wykraczające poza zawodowe wymagania, warto personelowi medycznemu szczególnie podziękować. Tak niewiele, ale mamy nadzieję, że ta karteczka wyrazi naszą wdzięczność.

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Dr. Monika Tyszkowski DDS – Smiles Of Lombard
  3. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  5. Biovita Green Pharmacy
  6. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.
  7. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  8. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor