Wiadomości szkolne 5/12/2020

12 Maj

„Polak Mały!” film o polskich symbolach narodowych dla najmłodszych

MSZA GRADUACYJNA DLA MATURZYSTÓW

Ze względu na pandemię msza graduacyjna dla tegorocznych maturzystów odbędzie się prawdopodobnie na początku roku szkolnego 2020/2021. Decyzję o jej terminie uzależniamy od wytycznych Gubernatora stanu Illinois oraz Archidiecezji Chicago. Przykro nam bardzo, że nie spotkamy się w najbliższą niedzielę w Bazylice św. Jacka, aby wspólnie podziękować za dar tegorocznych Maturzystów. Nie jest to jednak możliwe.

WIRTUALNE ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Mamy już pierwsze zapisy na kolejny rok szkolny. Dziękujemy serdecznie tym rodzicom, którzy pomimo ogromnie trudnych i niepewnych czasów w jakich przyszło nam żyć i wychowywać nasze dzieci, dokonali wczesnej rejestracji.

Prosimy o wypełnianie rejestracji na rok 2020/2021. Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj. Prosimy o zapoznanie się z nowymi warunkami rejestracji, które zamieściliśmy na stronie z formularzem.

OBÓZ DLA MŁODZIEŻY „LATO ODKRYWCÓW” ON-LINE

Zapraszamy z zapoznaniem się ze szczegółami dotyczącymi fantastycznego wirtualnego wakacyjnego obozu dla naszej młodzieży. W załącznikach ulotka w dwóch językach:

Obóz dla Młodzieży Lato Odkrywców 2020

Camp od Youth Explorers Summer 2020

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1. Garden Fresh Market – SPONSOR PĄCZKÓW, KANAPEK, SŁODYCZY DLA UCZNIÓW – DZIĘKUJEMY ZA COTYGODNIOWE DONACJE! JESTEŚCIE WIELCY!
  2. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  4. Biovita Green Pharmacy
  5. European Living – NOWY POLSKI SKLEP W NAPERVILLE – polskie kożuchy i kurtki, kapcie wełniane, czapki, biżuteria firmy Kruk, kołdry z Polski, itp – (630) 364-6381 – 124 South Webster St.
  6. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  7. Maria Bochenek – B&W Baird and Warner Realtor