Szkoła im. Heleny Modrzejewskiej kończy swoją działalność

29 Lip

Ze smutkiem podjęliśmy przemyślaną decyzję o konieczności zamknięcia Szkoły Polskiej w Naperville.

Nasza szkoła została powołana do życia blisko 12 lat temu – 5-go września 2008 roku – pod kierownictwem Barbary Pańczyk przy udziale wielu oddanych rodziców, wychowawców i woluntariuszy naszego polskiego społeczeństwa z Naperville i okolic. Szkoła nasza wychowała i wykształciła sporą grupę dzieci i młodzieży oraz przyczyniła się do wielu indywidualnych sukcesów jak i zainicjowała wiele przyjaźni na całe życie.

Z perspektywy czasu można powiedzieć, że Szkoła im. Heleny Modrzejewskiej wypełniła swoją misję jako szkoła polonijna. Jeszcze do niedawna zachęcaliśmy do rejestracji na kolejny rok szkolny, wierząc, że pomimo trudności jakie stanęły przed nami uda nam się kontynuować naszą wspólną działalność pod kierownictwem niezwykle oddanych osób zarządzających szkołą. Niestety nie będzie mam to dane.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włożyli wiele wysiłku i często bezinteresownej pracy na rzecz naszej szkoły. Dzięki Wam byliśmy w stanie przetrwać 12 lat.

Rodzice, którzy uiścili wstępną opłatę na rok szkolny 2020/2021 otrzymają zwrot pieniędzy pocztą w najbliższych dniach.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować do Barbary Pańczyk pod numerem (630) 922-1751.