RSS

Matura z języka polskiego i rozdanie dyplomów

23 Paźdź

W dniach 18-19 września 2020 roku w Polskiej Szkole im. Heleny Modrzjewskiej siedmiu wspaniałych maturzystów przystąpiło do egzaminu dojrzałości z języka polskiego.  Matura składała się z części pisemnej oraz części ustnej. Test egzaminu został opracowany przez wychowawczynię klasy Agatę Kopacką i odpowiadał on poziomowi B2 biegłości językowej. Ze względu na panującą pandemię została wykorzystana metoda „zdalnego  nauczania.” Uczniowie klasy maturalnej: Julia Gryszowka, Adriana Kazun, Anna Sokolowski, Gabriel Stanislawski, Nicole Straczynski, Sabina Szczepanik, Emilia Zamarski. Wspaniała „Siódemka” maturzystów na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako grupa młodych, inteligentych i współczesnych przedstawiecieli Polonii amerykańskiej.

Agata Kopacka

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 23 października, 2020 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: