Zadania Domowe

Strona ta jest z przeznaczeniem dla uczniów nieobecnych w szkole, aby mogli pomimo nieobecności nadrobić zaległości i odrobić konieczną pracę domową.

Pozostali uczniowie zobowiązani są do zapisywania w szkole niezbędnych poleceń dotyczących pracy domowej oraz zachęcani są do odwiedzania naszej strony z zadaniami w celu sprawdzenia, czy czegoś nie pominęli.

Zadania tutaj umieszczane publikowane będą w miarę możliwości jak najwcześniej, jakkolwiek szkoła zastrzega sobie prawo do publikacji zadań w terminie dla niej wygodnym. Będziemy starać się publikować zadania nie później jak w sobotę każdego tygodnia, ale zaznaczamy, że nie zawsze będzie to możliwe.

Jezeli zadania nie beda opublikowane do niedzieli wieczorem to znaczy, ze prawdopodobnie nie zostaly podane przez nauczyciela.

Uczniów, którzy nie byli obecni w szkole zachęcamy więc do częstego zaglądania do naszej strony z zadaniami.

Klasa P3

Iwona Furman

Klasa P4

Iwona Furman

Klasa 0

Agnieszka Herrold

Prosze wykonac zadania na str.65, 66 i 67. Prosze uzupelnic wydruki (3).
Klasa 1

Katarzyna Nalaskowska

1.Ćwiczenia – uzupełnić wszystkie ćwiczenia z lekcji d/k oraz pracę dom. str. 29
2.Elementarz – czytanie str. 29 (ramka) oraz jeden z czterech tekstów str. 30-31
3.Na pamięć refren piosenki „Jesteśmy Polką …. „
4.Na pamięć „Kto ty jesteś?” (linijki z odpowiedziami)
Religia 1

Podręcznik str. 11
Klasa 2

Agnieszka Bogdan

1. Czytanka str.41.
2. Uzupełnij ćwiczenia do str. 53 ( dla chętnych do str.55 ).
3. Naucz się na pamięć wiersza pt ” Jesienią ” Marii Konopnickiej ( czytanka str.38 ).
4. Przygotuj się do dyktanda: Jest już jesień. Zielone liście zmieniają kolor.
Religia 2

Podręcznik str. 13
Klasa 3

Jolanta Kolacz

1. Czytanka str. 9.
2. Ćwiczenia str. 53-63.
3. Dyktando: Krzyś urodził się w Chicago, a Robert w Londynie.
Staś we Francji, Basia w Niemczech, Hanka w Argentynie.
4. W przyszły piątek nie ma zajęć, spotykamy się za 2 tygodnie 1-szego listopada.
Religia 3

Podręcznik strona 21
Klasa 4

Krystyna Salabaj

Czyt str39 lub str45

Cw str43 cw8i9
Powtorzyc wiadomosci o rzeczownikach.-krotki sprawdzian.
Religia 4

Podręcznik str. 17
Klasa 5

Anna Dziala

1. Przeczytaj „Szersze ujęcie tematu…” strona 57. Napisz krótką notatkę o Ignacym Paderewskim.
2. „Moje ulubione zwierzątko” – napisz 8-10 zdań.
3. Ćwiczenie na kartce – rozdane na lekcji.
25 października nie ma zajęć w polskiej szkole.
Religia 5

Ćw. str. 21
Historia 5

Zadanie  domowe 1i 2 str.39, 9 str. 42
Klasa 6

Anna Dziala

1. Przeczytaj „Komputer – przyjaciel czy wróg” i uzupełnij ćwiczenie na stronie 31.
2. „Tydzień bez komputera” – napisz plan dnia na poszczególne dni (W niedzielę pójdę….).
3. Ćwiczenia: strona 35-36.
25 października nie ma zajęć w polskiej szkole.
Histora 6

Str.77 cw#1,2
Religa 8

Katarzyna Barger

Wpisz do zeszytu 7 uczynków miłosierdzia względem ciała (str. 59).  Zastanów się jak możesz je wypełniać.
Drugie spotkanie formacyjne do Bierzmowania odbędzie się 19 października (dla tych, którzy nie mogą drugi termin – 26 października) o godz. 4:30pm w Kościele.
Informacje dotyczące Bierzmowania oraz formularz można pobrać i wydrukować ze strony internetowej parafii: https://milosierdzie.us/sakramenty/bierzmowanie/.
Klasa 9-11 Liceum

Agata Kopacka

1. Proszę wybrać 10 rzeczowników z tekstu „Dziady cz. II”  oraz odmienić je przez przypadki w licznie pojedynczej i liczbie mnogiej.
2. Przeprowadź wywiad z Adamem Mickiewiczem na temat: Dlaczego zainspirowały Pana dziady – pogański  obrzęd ludowy, do napisania utworu o tym samym tytule.
3. Uczniowie otrzymali kopie utworu na lekcji, poniżej przesyłm wersję elektroniczną utworu dla nieobecnych.
WAŻNE INFORMACJE KLASOWE:
1.W dniu 26 października jedziemy na przedstawienie teatralne „Dziady cz. II”, proszę o kontakt rodziców  na emali: awkopacka@gmail.com; lub 773 822 4841
2. W dniu 1 listopada o godzinie 5:30 pm  odbędzie się zebranie klasy maturalnej,proszę wszystkich rodziców o obecność. Czas trwania spotkania -10 minut.
Geografia 10

Historia 10

Kinga Celiński

Historia 11

Kinga Celiński

Pytania maturalne:

Odzyskanie niepodległości pytania 68-90, oprócz 69, 75, 79,80, 81, 85, 88

Polska w czasie II wojny światowej pytania 91- 113 oprócz 104, 109

Możliwość komentowania jest wyłączona.