Zadania domowe

Strona ta jest z przeznaczeniem dla uczniów nieobecnych w szkole, aby mogli pomimo nieobecności nadrobić zaległości i odrobić konieczną pracę domową. Pozostali uczniowie zobowiązani są do zapisywania w szkole niezbędnych poleceń dotyczących pracy domowej oraz zachęcani są do odwiedzania naszej strony z zadaniami w celu sprawdzenia, czy czegoś nie pominęli.
Zadania tutaj umieszczane publikowane będą w miarę możliwości jak najwcześniej, jakkolwiek szkoła zastrzega sobie prawo do publikacji zadań w terminie dla niej wygodnym. Będziemy starać się publikować zadania nie później jak w sobotę każdego tygodnia, ale zaznaczamy, że nie zawsze będzie to możliwe. Uczniów, którzy nie byli obecni w szkole zachęcamy więc do częstego zaglądania do naszej strony z zadaniami.

bazgroszyt.pl_cwiczy_motoryke_reki

Klasa P3 Marta Makowski
Proszę, aby każde dziecko przyniosło małą dynię na następną lekcję.
2. W następny piątek będziemy mieć  „Halloween Party”, więcej informacji zostanie wysłane przez email.
3. Bardzo proszę, aby nie podawać dziecku niczego co zawiara orzechy gdyż mamy ucznia w klasie, który ma alergię na orzechy. Dziękuję za współpracę.
Klasa P4 Iwona Furman
Proszę, aby każde dziecko przyniosło małą dynię na następną lekcję.
Klasa 0
Alina Polak
Dziękuję pięknie drogim rodzicom moich uczniów za życzenia, piękne kwiaty i słodkości.
1. Podręcznik str. 48-49,
2. „Kubusiowe szlaczki” litera E oraz załączone strony.
Klasa 1 Agnieszka Bogdan
1. Elementarz str. 22, 23.
2. Ćwiczenia elementarzowe str.20, 21.
3. Uczniowie na ostatnich zajęciach otrzymali piosenkę pt.” Płynie Wisła, płynie ” ( proszę nauczyć się na pamięć słów piosenki.)
4. Przypominam o wymianie książek w następnym tygodniu pomiędzy uczniami z Okazji  Polonijnego Dnia Dwujęzyczności. Każde dziecko, które przyniesie jakąś książeczkę będzie mogło ją wymienić na inną. Nauczyciele i rodzice również mogą przynieść swoje książki. Panie, które mogłyby nadzorować wymianę książek proszone są o zgłoszenie się do dyrekcji. Cała akcja wymiany książek będzie miała miejsce  od godz.6:30 w kafeterii lub w korytarzu szkoły.
Religia 1 Katarzyna Barger
Klasa 2
Jolanta Kołacz
1. Czytanka str. 41.
2. Ćwiczenia str. 43-55.
3. Dyktando: Późnym rankiem, gdy słońce mocniej świeciło, Staś i Krzyś poszli do sadu.
Religia 2 Katarzyna Barger
Klasa 3 Krystyna Sałabaj Czyt str. 33 lub str. 36, 37

Ćwicz. 4 str. 36 – Podręcznik.
Dyktando:
Jesień to kolorowa pora roku.
Liście są różnokolorowe.
Religia 3 Katarzyna Barger
Klasa 4 Katarzyna Nalaskowska  1. czytanie – „Lublin” str.432. w podręczniku ćw. 1/40-41 (trzeba znać treść czytanki ze str.39)

3. gramatyka – ćw. 5, 6, 7/34-35

Religia 4 Katarzyna Barger  Ułożenie zdań w kolejności na str. 19 oraz praca domowa na str. 19
Klasa 5 Anna Działa
1. „Podróż moich marzeń” napisz w zeszycie 5-7 zdań (przykład rozdany na lekcji).
2. Zeszyt ćwiczeń strona 16.
Historia 5 Kinga Celiński Zadania domowego nie ma, uczniów nieobecnych na ostatnich zajęciach proszę  o przygotowanie się do testu.
Religia 5 Agnieszka Karaluch
Klasa 6 Anna Działa
1. Przeczytaj „Wspomnienie jednego popołudnia” strona 10-11.
2. Uzupełnij i wklej do zeszytu „Sąd nad latarnikiem” (rozdane na lekcji).
3. Przynieś książkę którą chcesz przeczytać młodszym kolegom.
Historia 6 Kinga Celiński N/A w pierwszym półroczu.
Geografia 6 Danuta Slobodnik Z biegiem Wisły
Str. 47 ćwicz. 1, 2
Religia 6 Agnieszka Karaluch
Klasa 7 Janina Szocińska Ćwiczenia – str. 13, 14, 15
Historia 7 Kinga Celiński Zadania domowego nie ma, uczniów nieobecnych na ostatnich zajęciach proszę  o przygotowanie się do testu.
Geografia 7 Danuta Slobodnik N/A w pierwszym półroczu.
Religia 7 Agnieszka Karaluch
Klasa 8 Janina Szocińska Ćwiczenia – str. 14, 15, 16
Historia 8 Kinga Celiński N/A w pierwszym półroczu.
Geografia 8 Danuta Slobodnik Wyżyny polskie
Str. 59 ćwicz. 1, 2
Religia 8 Agnieszka Karaluch
Klasa 10 Agata Kopacka
Historia 10 Kinga Celiński Zadania domowego nie ma, uczniów nieobecnych na ostatnich zajęciach proszę  o przygotowanie się do testu.
Geografia 10 Danuta Slobodnik N/A w pierwszym półroczu.