Pierwsza Komunia Święta

pierwsza komunia

WPIS Z DNIA 9/17/2016:

Uczniowie naszej szkoły przystąpią w tym roku szkolnym do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej 6-go maja 2017 – godziny jeszcze nie znamy.

WPIS Z DNIA 9/22/2016:

Komunia Święta – 12 maja 2018

• Wyjazd na pielgrzymkę do Merrilliville w sobotę 14 października – ksiądz Piotr Janas

WPIS Z DNIA 9/29/2016:

WIADOMOŚCI OD KSIĘDZA  KOORDYNATORA DO SPRAW PIERWSZOKOMUNIJNYCH

Szczęść Boże!
Informacja dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej (ADDISON, NEPERVILLE, SCHAUMBURG)
14 października jest organizowana pielgrzymka do Merrillville. Tam też zawierzymy Matce Boże cały rok formacyjny przygotowania do I Komunii Świętej.
Wyjazd o godz. 8:30 AM z (330 E. Fullerton Ave, Addison IL 60101) – kościół św. Józefa.
Koszt wyjazdu: $20 (w tym jest dojazd i lunch). Jeżeli ktoś jedzie na własną rękę to koszt wynosi: $5.
Pieniądze proszę, żeby zebrały trójki klasowe. Zgodę na wyjazd do Merrillville rodzice podpiszą na spotkaniu 11 października w kościele.
Na pierwsze spotkanie w sprawie I Komunii Świętej zapraszam samych rodziców 11 października (środa) o 7:30 PM do Kościoła Bożego Miłosierdzia w Lombard, 21W411 Sunset Ave.
Proszę o przekazanie tej informacji rodzicom.
Z poważaniem
ks. Piotr Janas SChr – koordynator ds I Komunii Świętej, Wikariusz Parafii Bożego Miłosierdzia